bugün

o saatten sonra kız alemi cihan olsa farketmez... ne hoşlantı kalır ne en ufak bir sempati. düşünsene kızın babası bildiğin kıro, evlensen sana oturmaya filan gelir... o'sbir olsa çekilmez yani.
En azından gereksiz insanları o kızlardan uzak tutar.
Soyadım bozkurt olduğu için hiç zorluk yaşamayacağım durumdur. Milliyetçi bir ailenin kızı her daim ilk seçeneğimdir. Zira ortalıkta bir ton devrimci takılan, Kürt sevici, aptal kızlar var.
faşist denmeye alışmıştıkta mezopotamya eşşekleri ne zamandan beri kıro demeye başladı diye taşak geçilesi yazar beyanı.
ülkücü bıyığı da varsa nefret sebebidir.
eski sevgilimin babası ülkücüydü. kız 9 ışığı falan biliyordu. hiç sıkıntı olmadı demiyorum oldu. siyaset bok çukuru valla, apolitik bir göt olarak ülkücü, kömünüs ne varsa eleştiririm zaten.
allahtan kız asena değildi.

hiçbir siyasi görüş birbirine üstünlüğünü kabul ettiremeyecek emin olabilirsiniz. ondan dolayı severken siyasetmiş falan sikinize takmayın mümkünse.

tabi karşınızdaki siyasi görüşü için yaşayan bir mal değilse.
Hoşlanılan kızın babasının pkklı çıkmasından kat kat iyidir.
sakat hadisedir.
bir taraftan bu kadar eziklenen bir oluşumun diğer tarafın gurur kaynağı olması . ve saygı duyulmaması yuzunden başıma gelen olayları hatırlatır bunlar bana
normal hatta güzel bir durumdur. türkçü olduğumdan mütevellit sıkıntı yaratmayacaktır. solcu olsaydı gece 3lere kadar kızını kütür kütür götürebilirdim ama olsundur...
Adam olmanızı gerektiren durum. Yoksa kızı anca rüyanızda görürsünüz.
Demiyorum ama kizdan soğutabilir yani.
hoşlanılmayan kıza evrilebilir.
Sağlam kizdir. iyi terbiye almıştır. Vatan millet sevgisiyle büyütülmüştür. Aile değerlerine önem verir. Büyüğü sayar küçüğü sever. Kısaca makbul kızdır. Siz bakmayın bazı embesillere. Onlar hasetlerinden beğenmiyorlar.
Nemrut bey efendi de Ak'tır. Babayı boş verip, kıza bakılmalıdır.
Eli öpülüp kafa tokuşturulur, ali kınık osman öztunç konserinde bozkurt yaparak şarkılara eşlik edilir vs.
ne iyi. beyaz çorap hediye edilir ve kız istenir.