bugün

akabinde boynuzların hafiften yanlardan çıkmaya başlamasıyla sonuçlanabilecek durumdur...

daha çok boynuzlu kızıl komunist familyasında karşılaşılabilecek durumdur...
insanı bi değişik hissettirir. Ama hayatta bunu da tatmak gerek bence.
ilk okuldaysan ve uzun eşşek oynayan bir kızdan hoşlanmıyorsan, durum kötü.
bunu illa gözle görmeye gerek yok bilirsin zaten az çok. onu suçlayamazsın bile çünkü vurdurmak karakteriyle bütünleşiktir ve seçimini senden yana kullanmaması sadece ayrıntıdır. o seni istememiştir veya dikkate almamıştır. neyse, duygularını gider açarsın seni duymaz bile, önemli değilsindir. o vurdurarak güzelleşirken her defasında daha fazla arzularsın onu fakat bir türlü sarıp sıkamasın etini. oysa göğüslerini avuçlamak isterken bir başkasının kalçasında dans ettiğini bilmek insanı cidden üzüyor. gerçek sevginin karşılığı yok.
birini gerçekten sevmek yetmiyor, ne olurdu sanki birlikte olup bedenlerimizi hunharca eskitseydik?
zalım işte. hüzünlendim bak gene. ne zaman vurdursa kalbimde derin bir acı belirir ve anlarım ki o kişi başkasının altında inliyor. çığlıklarını duymamak için kulaklarımı kapatırım. bazen kafamı duvarlara vururum ama bir türlü geçmez zihnimdeki o sesler.

çok üzücü.
altta kalanın canı çıksın oyunu mu oynuyorlar diye durup biraz düşünülesi durum.
gülten temizlikçi kız.

Temiz kız. Nazsız!
hiç temyiz edilebilir mi kızlık zarı

caaart! diye girdim içeri bir bahar sabahı
adım fatih sultan penis, tevellüt tereddütsüz on yedi!

evlenemeyiz gülten.

Güldürme beni şimdi

tam boşalmak falan üzereyken.

tam bütün hırsımla
abazanlığımın basur memelerini emerken

dayılanma bana gülten. Tenin dayısı olmaz
kayısı gibi bir aşk kaçırılmaz mı, ara beni..

( ŞU KÜÇÜK iSKENDER' DE HARiKA ADAM- RUHUM GiBi )
hoşlanılan kızın güreşçi olup rakibinin altında kaldığını görmektir. destek olun üste çıksın. bastır be züleyha! çık ordan!
Grup sex'de mi karşılaştın? o nasıl başlık?
swinger partisinde gayet olağan şekilde karşılaşılan durum.
Şu genişliğe bak, oturma odası gibi.
görsel