bugün

oldukça hoş bi' tavlama taktiği. denemeye değer. gerçi bu sıcak havada ceket giyenin alnını karışlarım ben de, konumuz o değil.
ağır bok yemek deneyene salak ve türevi her söz denebilir.
oldukça hoştur. Yapınız efendim, karşılığını mutlaka görürsünüz heralde.
geri zekalılıktır, vücutları yağ doludur üşümez onlar.
kız hoşlanmıyorsa hiçbir sike yaramaz, hoşlanıyorsa her türlü size gelecektir. hiç boşa üşümeyin amk, dışarıda havanın soğuk olduğunu bilerek öyle çıktıysa onun dangalaklığı.
o an g*tünün donacağını bile bile fedakarlık yapmaktır. kızı düşünmektir. öyle erkekler kaldıysa koruyup kollanmalıdır.
akabinde ''günün en güzel saatleri bunlar'' dense tadından yenmez.
Sana gitme demeyeceğim.
Üşüyorsun ceketimi al.
Günün en güzel saatleri bunlar.
Yanımda kal.

Sana gitme demeyeceğim.
Gene de sen bilirsin.
Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim,
incinirsin.

Sana gitme demeyeceğim,
Ama gitme, Lavinia.
Adını gizleyeceğim
Sen de bilme, Lavinia.
Özdemir Asaf
şiirini akla getiren nezaket.
şu cümleyi akla getirendir...

--spoiler--
Ama ona ceketimi verme önerimi reddetti.Belki de onun dünyasında mevsim yazdı.
--spoiler--

(bkz: veronika ölmek istiyor)
üniversitede okurken böyle bir salaklık yapmıştım. ocak ayında konyanın buz gibi gece ayazında centilmenlik edip kıza mont verilir ve bir hafta yatak-döşek yatılır. napalım hacı gençlik başımızda dumandı o zamanlar.
Faydadan çok zararı olan davranıştır. Kıza ceketi verdikten sonra kıç donması yaşamaya sebebtir.
sıcak yaz günlerinde yapmamak lazım böyle şeyleri. bu başlığı açtığıma lanet ettim lan! bu sıcakta ceket diyene dalasım var. nasıl sıcak lan bu hava?! taşaklarım eridi burada.
kışları sert geçen bölgelerde "üşüyorsun yün içliğimi al" şeklinde uygulanan ve pek rağbet görmeyen harekettir.
+üşüyorsun ceketimi al.
+evet biraz üşüdüm.
-günün en güzel saatleri bunlar.
+evet öyle de, ceket...
-gitme yanımda kal.
+ceketi vermicen galiba.
-ben istemezsin sanıyodum yaw. hakket üşüdün mü?
+!?!?!
feridun düzağaçtan belki lavinya şarkısını söylüyordur.
Ceketi cikartip omuzlarina ortmek kadar etkili olamaz.
kuşaktan kuşağa aktarılmasını düşündüğüm hoş davranış. ilerde bunu yapmayan adam kalmasın efenim. bir şekilde soğuk bir yere götürüp şahsen denenmesi gerekmektedir. arkasından da olaylar olaylar. * ** *
sarılmaktan bi haberdir.
(bkz: lavinia) *
Aşırı derecede kıro bir harekettir.
Kolpa harekettir. Kız gerçekten üşümüyorsa yapılmamalıdır.

Ben bu yazda pişik oldum bir de kıza ceket mi vericem?
klişe bir hareket olsa da, güzeldir. insanın önce içini ısıtır.
"sana gitme demiyeceğim ama gitme, Lavinia" da denebilir. Hem daha romantik olabilir.
Hadi be ne vercem o kadar para verip alıyom onları ben bi yağmur yağdı diye elin kızına vermekde neymiş al alır o.
aslında benim kıçım buz tutmuşken kıçımı daha da dondurmak pahasına erkeklik yapıp hatuna ceketi verip tir tir titremek.....
güncel Önemli Başlıklar