bugün

Yalandır aynı yalan bir önceki kıza da söylenmiştir. inanmayınız, inananları uyarınız.
işe yaramaz.
muhtemelen sen bana ahlaksız teklifte mi bulunuyorsun pis sapık cevabı alınır.
Hatadır çünkü sen daha hoşlanma aşamasındadırsın. Yani bu durumda kızın sana karşı bir şeyler hissetmeme ihtimali yüksektir. Bu yüzden eğer bir şeyler yaşamak istiyorsak iki kişi için de zaman önemli mevzudur.
(bkz: kekoların genel özellikleri)
"Hııı ben kızım salaq..." tepkisinin yaklaşık 1 salise içinde yıldırım gibi ineceği teklif.
gerçekten çok seviyorsa güzel bir cümle kroca değil. ama tipini beğenip hoşlandığı için hoslantisi kısa süreceği aşikar olan çakma adam gibi adam rollerine bürünenler o kadar çok ki. işin trajikomik tarafı kızlar kanıyor bunlara ya da kanmak istiyor saçma saçma düşünceleri var kızların aşk acısı çekmekten haz alıyorlar. iste bunlar hep türk dizileri etkisi.
Hoşlanılan kadına da kızım olacaksın der bunu diyen.
Igrenctir.
+ Selam sinem
- efendım fidaların mördag
+ kadınım olacaksın
- ne saçma seyler bunlar. Kaç yaşındasın sen?
(bkz: kız ozan güvene bağladı ne yapmalıyım)
Kadınım olacaksın demek nedir arkadaş az kibar olun sayın yazarlarımız , azcık yavaş .
Kız olmaz derse rezillik oyuzden kimsenin olmadığı yerde yapilabilinecek alternatif çıkma veya evlilik teklifi.
Olduktan sonra derim.
aklıma at, avrat, silah üçlüsü geldi nedense.
ağzının ortasına tokat yemekle son bulacaktır. hatta ayağımı ağzına sokarım direkt.
Hoşlanılan kızın travesti çıkmasıyla nahoş bir durum yaşanacaktır. Düşünsenize;
-kadınım olacaksın!
+ olur ama ben de seni zaman zaman sikerim.
-...
güncel Önemli Başlıklar