bugün

ilginç bir durum tabi. başlık tam şekilli iyi olmadı evet, farkındayım ama idare edeceksin n'apalım...

hoşlandığınız kıza tam 8764132 kere çıkma teklifi etmişsinizdir, kız tabi bunların hepsini reddetmiştir. düşünürsünüz, ne yapsam diye. aklınıza çılgınca bir fikir gelir ve uygulamak istersiniz. bokunuzla kıza seni seviyorum yazıp, kızı can damarından vuracaksınızdır. içinizden geldiği gibi çıkma teklifi edeceksinizdir. hazırlıklar başlar, tam bir hafta boyunca acılı çiğ köfte yenir, şalgam içilir. sonunda vücudunuz dayanamaz acı yemiş mayasıl göt gibi tuvalete koşarsınız ve şekil olarak ''seni seviyorum'' yazmaya başlarsınız.

tam ''seni seviyoru'' kelimesinde tıkanırsınız, etraftan yardım da isteyemezsiniz. biraz daha ıkınırsınız son rötüşlar yapılmaktadır ve cümleniz tamamlanmıştır. altına imzanızı da yazmak istersiniz ama vücudunuz buna engel olur. vücudun adaletine sığınarak, sanat eserinizin fotoğrafını çekersiniz ve kızın facebook hesabına resmi mesaj olarak atarsınız. kızın ne cevap vereceği muammadır.
(bkz: savanah aşkları)
sıçarken bile seni düşünüyorum mesajı verdiği için bazı kızların hoşuna gidebilir. hem de ortada büyük bir emek var.
büyük bi emekten ziyade ıslak imza tarzında bi çalşma olarak nitelendirilebilir.
(bkz: Entry nick uyumu buna denir)

Ama tebrik etmek lazim yapabilen arkadasi. Allahtan japonya`da yasamiyoruz.