bugün

gerçekten soğudunuza işarettir.
taktik olabilir. taktikte olsa saçmadır. hoşlandığınız/sevdiğiniz kişiye net olun. gülün, güldürün.
hoşlandığınızı belli etmemek istiyorsunuzdur.*
hoşlanılan kişinin size soğuk ve acımasız davrandığı bir sürecin eseridir. ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
dışarıdan çok pis komik görünür.
Bazı insanların hoşlanılan kişiyle diyaloğa girdiğinde üzerinde bir baskı olduğunu hissetmesi ile beraberinde hasıl olan eylem.
"amacın ne la" diye sorduran eylemdir.
lisedeyken bir hocamdan hoşlanırdım. herkesin başına gelir ya. hele bir de kız lisesindeyseniz. kendimi yanlış anlatırım ya da bir hata yaparım diye hiç konuşamazdım derslerinde. yüzüne bakıp günaydın hocam bile diyemezdim.
bazen istemsizce yapılan eylemdir. aman alışkanlık olmasın.
Onun sizden hoşlandığını bilmenizden kaynaklanır. Uzak durup hoşlantının geçmesini beklersiniz. En azından benimki öyle. Yok arkadaş adam yüz vermiyor ne yani illa kovsun mu?
oğlak burcu erkek kişisidir.
çünkü o sizden hoşlanmıyordur. bir şekilde artık ondan vazgeçmeye baslamaniz gerekmektedir. her gün size kanka, abi gibi hitaplarda bulunmasındansa onun yakininda olmamak istersiniz. en doğal hakkiniz.
Cok tatlı olur. Yapın, sonra hiç kavuşamayın. Oh olsun bütün sevenlere.
sıcak davranıldığında ayarın kaçması sonucu takınıldığını düşündüğüm tavır. çakmaklarda da görülür bu durum. gazı kısarsın sigarayı yakacak kadar ateş çıkmaz, gazı açarsın lav silahı gibi püskürür. orta ayarda ateşi bir türlü tutturamazsın.
Son 5-6 gündür istemese de olsa yaptığım eylem delice konuşmak istiyorum ama başkalarıyla gülüp eğlendiğini görünce vazgeçiyorum.
Ters etki galiba.
Kırılmıştır, gönlünü alın. Kalp kırılınca tek kelime edesi gelmez, gülmek istemez insan. Kendi içine çekilip öylece kalmak ister,taa ki sevdiğinin hoş sözleri kalbine dokunana dek.