bugün

Başta HPV (bkz: Human Papilloma Virus) olmak üzere çeşit çeşit virus ve mikrobu bünyeye almak demektir. Hele ki "ay canım seni bu lastiği taktığında hissedemiyorum" diyorsa şimdiden geçmiş olsun.
erkeğin seks manyağı çıkmasından iyidir. bir kadın istisnaları saymazsak tacizde bulunmaz.

Benim için sorun olmaz. Benim doğal yaşam alanim zaten bir kadının götü ya da amı. Erkek için zordur sekse aşırı düşkünlük. 16 yaşında ilk kez seks yapana kadar zor bir hayatım olmuştu. Geceleri balkona çıplak çıkmak vb. onlarca hareket.
meraklısı için: (alıntıdır)

Hiperseksüalite;

kadınlarda ve erkeklerde görülen, seks bağımlılığı, dürtüsel seks düşkünlüğü bozukluğudur. Cinsel arzu, dürtü ve davranışlar kontrolsüzdür. Erkeklerdeki türüne ‘satiriazis’, kadınlardakine ‘nemfomani’ adı verilir.

Nemfomani kadınlarda nadir görülen, ancak sosyal yaşamı, kişiler arası ilişkileri ve ruh sağlığını etkileyen önemli seksüel problemlerden birisidir.

Nemfomani nedir?

Nemfomani kavramı, köken olarak nymph (genital bölge) ve mania (çılgınlık) kelimelerinin birleşmesi ile oluşmuştur. Kelime anlamı kadınlardaki ‘seks düşkünlüğü’ veya ‘seks bağımlılığı’ hastalığıdır. Bir çeşit cinselliğe karşı dürtüsel kontrol problemidir.

Kadında cinsel aşırılık ve doyumsuzluk adı da verilen ‘nemfomani’,

--kadının üst üste ve değişik erkeklerle birlikte olması,
--cinsel fantezi ve eylemlerden kendisini alamaması,
--bu arada cinsel ilişkilerinde aradığı tatmin ve doyumu bir türlü bulamaması

ile kendisini gösteren bir cinsel bozukluktur.

Sosyal hayatta ‘aşırı seks düşkünlüğü’ şeklinde belirti verir.
Trollüğü bırakın bir kenara Hoş bir durum değil bence.

Tamam sevişmek tatmin olmak güzel ama fazlası bozar.

Herşey kararında güzel arkadaşlar.
ilik, kemik kurutur. güçten düşersiniz, tükenirsiniz.

ve dayanamaz isyan edersiniz;

görsel
Tost manyağı çıksa da şu dakika bol sucuklu kaşarlı tost bassa. Çok canım çekti lan.
Her şey kıvamında güzel.
var böyle kadınlar, benim de başıma geldi böyle bi tane, bi süre iyi gidiyo, ama sonradan resmen bayıyo.
Time to have sex!

görsel
Denk geldik böylesine.
Başlarda güzel oluyordu da bir süre sonra özel hayatım kalmadı. Banyoya, tuvalete bile gelmek istiyordu.
güncel Önemli Başlıklar