bugün

insanı keder denizine gark eden bir durumdur. allah başa vermesin.
şimdi gusül abdesti almaz, evin bereketini kaçırır filan.
umursanmayacak durumdur. ne alevi insanlar var dinlerine sünni insanlardan daha düşkün. kişilik meselesi ve yetiştirilme tarzıdır.
çıkması mı, olması mı sorunsalını akıllara getirmiştir. mesela duş almak mı duş yapmak mı gibi.
Hoşlanırken, eğlenip gülerken fazla aldırış edilmeyen durumdur. işler ciddiye binince bu olayında ciddiliği gözler önüne serilir. Hele birde ebeveynler işin iÇine girince ohooooo. Al eline Çiğdemi Çerezi geÇ karşıya izle.
Olabilitesi olan bir ihtimaldir.

Yalnız şöyle bir durum var ki alevilerin abdest almadığını, ibadet etmediğini düşünen insanlar hala var. insan hayret ediyor adamlar isvicre de neler keşfediyor, dünyada neler değişiyor; bizim insanımız hala 5 kuruşluk beyinlerle yaşıyor. Hadi dedeleriniz cahildi ama siz niye cahilsiniz be koduklarım?
insanı derinden üzen olaydır.
alenen kin ve nefret söylemidir. bir alevi olarak sözlük yönetimini şiddetle kınıyorum. yarın 2 temmuz utanmadan bir de dayak atmaya kalkışırlar bize.
Yaşadığımız yüzyılda pek önemli olmayan daha doğrusu olmaması gereken şeydir. Önce bir insan olsun dini, mezhebi, ırkından ne fayda olacak insanlığı olmasa?
insanca, medenice, onurluca bir ilişki yaşayacaksın demektir.
Tanıdığım alevi erkeklere dayanarak söylüyorum ki amacı sizi harcayıp atmak olan erkektir sağlıklı bir evlilik de olmaz bunlarla. Tercih meselesi tabi ama yetiştirilme şekilleri Sünnilerden farklı manevi değerleri zayıf.
hoşlanılan kızın mal çıkmasından zilyon kat normal olan durumdur.
alevi yarrağı yiyeceksin demektir.
yıl oldu 2014 hala alevi sünni ayrımı yapan şeref yoksunu akılsız insanlar var!
Sadece onu ilgilendirdiginden cay kasigina bile tapabilir. Hoslanilan kisi de bu kadar hosgorulu olursa da tadindan yenmez.
isterse satanist olsun kamil ne fark eder ki ?
Ben olsam intihar ederdim.

(Bkz: hoslanilan kizin alevi cikmasi)
Garibime giden yabancı erkekle evleniyorsun , müslüman olmayanla çıkıyorsun lakin alevi oldu mu sorun oluyor? Ne zaman anlayacaksınız Alevi olmak dinsiz olmak değil.
insanları çeşitli gruplara göre sınıflandıran zihniyetlerce kötü olan olay.
Geri kafalilarin cok dert edecegi olaydr. snra vrupa birligi bizi niye kabul etmiyo efendim bu kafayla bok ilerlersiniz. alevildrde abdest alir ayrica kotu damgalamk icin yptiginiz yorumlardan biri buda. insallah bi aleviye asik olursun diyecegim.
gayet normal durum. kendinize güldürmeyin.
hiç farketmez. Nefes alsın yeter. eved.
hâlâ böyle şeyler sorun oluyor mu ?

çağdaş, demokrat, kadına değer veren biri olma ihtimali yüksek olan kişidir.
sünni kız için asla devam etmeyecek ilişki türüdür. evet hatta net ötesi...
Aaaa yaşadım ben bu durumu . Alevi olup olmaması çokta bir şey fark ettirmedi yine de hoşlandım.Ama karaktersiz olduğunu öğrenene kadar.
Evlendiği takdirde hayatı boyunca bir daha tavşan yiyemeyeceğine delalettir.
güncel Önemli Başlıklar