bugün

Birisinden hoslaniyorsunuzdur ve bu bakismalar sonunda bulusmaya donusmustur. Artik hersey yoluna girdi birbirimizi taniyalim derken. Yaninizda bulunan arkadas sahsiyeti uzun uzun sohbet ederek, sevimli bebek taklitleri yaparak, sizin cumle kurmaniza bile firsat vermeden herife ayari vermistir. Sizse sakin bir sekilde bu durumu izlersiniz. Bu durumdan bunaldiginizi belli etseniz de kaltak arkadasiniz kendi reklamini yapmaya devam eder. Ne de olsa erkekler, deli dolu, sohbeti guzel, esprili kizlardan hoslandigi icin., siz sap gibi kalirsiniz. Bu da size ders olur, kaltakla bir daha o sekilde bir ortama girmezsiniz. Nerden mi biliyorum? Hikayedeki hani su susan mal var ya, hah iste o benim!!

Edit: Olay geçmiş zamanda yaşanmıştır.
böyle kuyunu kazacak arkadaşı yanında ne diye gezdirirsin diye sorulası kız.
o.dur. bunların daha ileri gidenleri de vardır. sevgilinize göz koyarlar..daha sonra sevgilinizinde şerefsiz olduğunu anlar onları birbirlerine hediye edersiniz..! ayrıca çok yüzsüzlerdir.
sürekli trip yapan kızlardan daha samimi bir türdür. genelde sevecendir, erkekde biraz cana yakınsa bunlardan iyi çift olur.
erkeğin, kendisine asılan her kıza yüz veren basit biri olduğunu gösterdiği için teşekkür edilmesi gereken kızdır.
insana kendi kendine sana erkek mi yok, elini sallasan ellisi dedirten hatundur. telli baba'ya gidilip bir tel alınarak adakta bulunduran hatundur, çareler içinde çaresiz kaldım dedirten hatundur. o kadar erkek var hoşlanacak başka sap bulamadın mı diye düşündüren kızdan ne az ne çok hallicedir.
üniversitede kızlar teklif ediyormuştur.
sessiz kız tercih edilir.
tenhada sıkıştırılması gereken kız arkadaştır. hatta arkadaş değildir.
(bkz: bi erkekten 1000 kız hoşlanır 1 kız alır)
_ dostum bence sen bu çocuğu bırak ya hem bak nasıl kesiyo senin yanında kızları.
_ hadi ya vayy pezev...
_ tabi kızım görmedin mi geçen de telefonuyla nasıl fısır fısır konuşyordu.
_ kızım o zaman ben ayrılayım bundan...

veeee beklenen son X kızımızla Y evladımız ayrılır, sonra ne mi olur X in en yakın arkadaşı Ğ ile Y bir iki konuşmadan sonra iş bu ya çıkmaya başlarlar...

anafikir: kesinlikle uzaklaşmak gereken kız arkadaş tipi.

the end.
hoşlanılan erkeğin bu kıza karşı olan davranışlarına göre tutum değişir.

öyle uzak durulur. izlenir sessizce. adamın hareketleri takip edilir. meyil verdiyse hiç bulaşılmaz. ayrıca o erkekten soğursunuz. canınız elbette acır. kısa sürer ama. ikili oyunlara girmemeniz tavsiye olunur. kıskandığınız asla ama asla belli etmeyiniz.
iyi olan kazansin denilecek durumdur.
oğlanın gözü dışarda değilse zaten o hanım kızdan rahatsız olduğunu dile getirip, daha da muhatap olmaz. Suç o asılan kız arkadaştan çok sevdiğiniz adamdadır. Gidin başka erkek bakın, o ne öyle.
Bi de en yakın arkadaşlardansa, bi anda noluyo ya dedirtir.

Çok kevaseler var işte...

Onun hoşlandığı çocuk senden hoşlandığı zaman sen çocuğa demediğini bırakmaz uzaklaşırsın. O başka türlü davranır.
aslında kız erkek ayrımı yapmaya gerek yoktur bu sadece karakter meselesidir ve erkegin kesiştigi kız degil de verecek olana yönelmesi bak bu durum farklı.

(bkz: şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın)
olaylar aslında şöyle gelişir;

iki kız vardır, erkek ikisiyle de bişeyler paylaşmamıştır. yani ikisine de nötr. birisiyle ufak ufak kesişmeler olduysa da kayda değer bir hadise gerçekleşmemiştir.

sonunda buluşma ayarlanır. kesişilen kız yanında başka bir kızla beraber gelmiştir. yanında gelen kız daha güzeldir.

erkek, daha güzel olduğu için diğer kızı radarına alır. ötekide "kız orospuydu yavşadı, ben efendiliğimden kaybettim" edalarıyla avunur.*
Hoşlanırlan erkek denmis de. Belki o da hoşlanıyor. Bu durumda sen de onun açısından hoşlanırlan erkeğe asilan kız arkadaş oluyorsun
asıl kızdan çok daha güzel değilse ve asıl kız da erkeğe umutsuzluk aşılamıyorsa sorun değildir.
" sende harbi eşşek mişin he ! " yorumuyla karşı karşıya kalacak kızdır.

o kızda sen armut musun arkadaşım ?! neyi bekliyorsun ?!