bugün

Kendisine aşık olacak, hoşlandığınızı belli edecek erkeğin olmaması durumudur.
Yok yahu hangi ortama girsem arkadaşlarımla, beni kendisine çekebilecek erkek yok. Hoşlandıklarım da hep aptalın teki çıkıyor. Acaba kaderim de aptallar üzerine mi kurulu? Sözlükte ne kadar çok aptal varsa, dışarıda da bunlara denk geliyorum. Ya şöyle karizmatik, sigara yakışı bile bir başka olan tip göremedim gittiğim yerlerde.
sigara içen erkeğin karizmatik olduğunu düşündüğün sürece bulamayacağın erkektir.
(bkz: hoşlanılacak kız kalmaması)

hayır bilader harbiden kalmadı artık. artık şöyle güzel yüzlü birini görüyim diye istiklale falan incem heralde bu nedir?
kızların yavaş yavaş lezbiyen olacağı, erkeklerinde gay olacağı bir topluma itecek durumdur. bu gelişmede 3 çocuk isteyen başbakanımızı memnun etmez.
sağlam bi' "hasssiktir lan ordan" çekeceğim önermedir. ne kadar hoşlanılacak kız varsa o kadar da hoşlanılacak erkek vardır.
Değişik kuruntulu bir fantazidir. Öyle bir durum olmamaktadır. Kadınlar boş kalmak istemeyi isteyebilir ama erkekler mutlaka bir bayan bulur. Doğanın kanunu. Gerçi günümüzde bu durum aslında tam tersi.
görmeyen gözle bakmak ne çare.

benim gördüklerim ne o zaman dedirten entry.
Sigara yakma biçimiyle iq nun korelasyonel ilişkisini %70 varyasyonla açıklamış kişi söylemi. Proquestte yayınlanmalı efendim.

(bkz: sözlük bana xy bul)
Beşiktaşlı ise her zaman vardır.