bugün

Gençlerin birbirine yeni çıkma teklif etme şekli. Farklı ve dikkat çekici bir stil.
(bkz: teknoloji bu kadar gerilemiş olamaz)
(bkz: benimle hoşlanır mısın)
ilk defa duyduğum ve bir daha duymamayı umduğum söz. "benimle çıkar mısın"'danda kötü.
senden hoşlanmıyorum ama istediklerimi yaparsan hoşlanabilirim demekmiş gibi bir izlenim yaratan abukluk. dayaklık ergenler ve türettikleri saçmalıklar.
cevabın her türlü olumsuz olacağı sorudur. her kim ki bu soruyu karşı cinse yöneltir, o kişi hayatı boyunca sap gezmeye mahkum olur.
bulantı gibi lan hoşlantı ne.
hoşlaşalım mı
'bulantım oldun' ile bitirilmesi muhtemel ilişkinin kapısını aralayan söz.
açıkçası ben kız olsaydım bunu tercih ederdim hoşlantım olur musun yerine..
(bkz: filiz sevişelimmi)
çok sevimli geldi birden bu soru cümlesi, "hoşlantım olur musun"!, evet, gerçekten güzel, biri bana söylese de ben de onun hoşlantısı olsam diye düşündüren ve iç çektirten bir soruymuş. *
- hoşlantım olur musun?
+ oyhş
platonik takıl da formatı s*kme denilir.
facebook'ta ilişki durumum olur musun gibi bir şey. tatlısu ergenlerinin ürettiği soru cümlesi olsa gerek.
sanki beni eğlendir sonra yol gösterecem sana ciddi düşünmiycem senle yine de kabul adiyo musun dermiş gibi bi havası olan söz. bunu kabul eden insan karşısındakinin gönül eğlencesinden başka bişey olamayacağını bilmeli.
tek gecelik ilişki yaşamak isteyen hiçbir kaygısı olmayan bir insanın, karşısındakinden de ışık aldığı takdirde söyleyeceği sözdür. ne acı ki çevremizde bunlardan gereksiz sayıda bulunmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar