bugün

Boşta kalmiştir.

Başlık bana kaldı yine.
şuan tamamen kafaları yemiştir.
azıcık kafa dağıtmak istemiştir.
Sponsor edinmek.
vakit gecirmek, veya vurdurmak,
Yine bir erkeğin kalbi uf olmuş.
Nezaketen buluşmuş olabilir.. son bir görüş elde edebilmek, yanlış tanımaya fırsat vermemek adına..

ilk buluşmalardan çok bir şey beklememek lazım.. hiç görüşmeyiz dersin, fakat kıza nazik davranmışsındır, 15 gün sonra canı sıkılır, öylesine arar, 2 sene sevgili olursunuz..

Çok iyiydi dersin, kız çok başka kafalardadır… dikkate almamak gerekir. ilk buluşmanın tek amacı, evde iki saat dizi izleyeceğine, şık bir yerde bir şeyler yemek olmalıdır.
aklımı çelsin.
mantığına yatıp yatmadığını görmek istemiştir.
iyi biri olduğunu düşündüğüm için. Yoksa tam bi odun gibi reddederim. Bok gibi hisseder. Aşka maşka tövbe eder.
Karnı acıkmıştır beleş yemek lazımdır

Şaka lan şaka her buluştuğunuzla yiyişeceksiniz diye bir kural yok ben sevgili olmayacağım kızlarla da buluşuyorum amaç goygoy güzel vakit geçirmek.
"ilk izlenimde belki de boynuz (horn) etkisi nedeniyle kendisine ön yargı beslemiş olabilirim, belki de hoşuma gidecek noktaları vardır" diyor olabilir, nezaketen buluşmuş olabilir. Kafa dağıtmak için olabilir. Her şey mümkün şimdi. Sözlük kızlarının yanıtlaması gereken niyet çeşididir bence. Niyetiniz nedir söyleyiverin hele, evet.
şahsi kanaatime göre, bir kız; artık tümden odun değilse, aşağı yukarı bir yemek için bir saat falan hazırlanır..

mesela bizde standart bir kombin oluşturabilirsin.. mekanın gerekliliklerine uygun olarak spor-klasik bir ceket, bir tshirt, kot.. kız böyle giyinmiyor.. yani sana göre tek parça bir elbise giyiyordur ama onu giymenin - oldukça acılı ve uzun süren - bir ön prosedürü vardır. ayakkabısı falan.. iş uzun.. bunun sizi sevip sevmemesi ile bir ilgisi yoktur, oraya geliyorsa, o stilettoyu giyiyorsa, onun geri planında 3 saat yatıyordur. bunu yapan insan o yemeğin ücretini kırk kere verebiliyordur bence.. ve düzgün davranılmayı, ya da sıkıştırmaya çalışmamayı da hak ediyordur.. tabii, o özeni görmek önemli.... buraya kadar bir mutabakat varsa, bence gece amacına ulaşmıştır ve ilişkilerde top her zaman, schrödinger'in topu misali, kalenin içerisinden dahi çevrilebilir..
Rekabeti kizistirmak, saf adamlari mericlestirmek.. bu arada psikolojisi bozuk olan kizlar yapiyo bu hareketi genelde ..
Bu kadar anlam yüklediğini bilmiyordur belki. Normal gelip 2 saat kahve içip giderim diye düşünmüş olabilir hepten yükselme. ilk buluşmanın çok da bi önemi yok. Beğenmediği halde bi süre seni oyalıyorsa nail artı bozulsun fönüne yağmur yağsın. Göster gratiste önüne geçelim.
Manasız bir davranış bilmiyorum.
Beleşe gezdirecek doyuracak adam arıyordur.
Bkz:yiyici tayfa.
Zaman öldürmek olabilir. Şahsen ben yapmam.