bugün

Hoşlanmıyoruz biz genelde.
Sağ ayakla.
görsel
yanıma gel der gibi bakışlar atarım. ilk adımı ondan beklerim. anlamazsa ben giderim büyütülecek bir şey yok. direkt nasılsın diye konuya girerim.
Sağ ayağınan.
adım atmıyorum.

zaten sonra ya sevgilisi olduğunu, ya da daha önceden sevgilisi olmuş olduğunu öğreniyorum.
Sabah görünce günaydın diyorum ben. O kadar da çok belli ederim yani.
Besmeleynen.
yana adım.yengeç misali.
öyle dümdük, ben seni seviyem derim.
ismini sorarak.
Bilmem. Kendiliğinden ilerlemiyor muydu ya o işler?
Adımı sağ ayakla atarsanız uğur getirirmiş.
Bakamam bile. Ortamda yokmuş gibi asla o tarafa bakmam. Bu da beni mal gösterir muhtemelen.
akışına bırakırım. şahsen bende ilk aıdmı atacak cesaret yok. ha belki şanslı olur, insanlardan oradan buradan hoşlandığım kızın da benden hoşlandığını duyarım. o zaman işte zorlanmadan ilk adımı atarım. zaten bu düşük bir ihtimal böyle bir şey olacağını sanmıyorum.
kadınlar sivri bakışlarıyla yürüme davetiyesi verirken, erkekler de direkt olarak sesli iletişimde bulunurlar genelde.

fakat genelde işlemez. çünkü birçoğu beden dilini kusursuz bir şekilde kullanamayıp hoşlandığı şahsın nöronlarını harekete geçiremez.
memleket nire bacım.
Bodozlama atlarım hiç affetmem. Seven sevdiğine sevdiğini söylesin kardeşim hayat kısa.
ismini sorarak.
ilk adım mi kaldı.
tamamen enerji meselesi beden diliyle karşınızdaki insandan hoşlantınızı gösterebilirsiniz eğer yanıt almazsanız bir adım atmanıza gerek yoktur çekim işi...