bugün

Bunlarin peslerinden kostugunuz icin g*tleri kalkti. Zerre kosmuyorum. Bu kevaselerin peslerinden kosup, dunya trip yiyip kendimi kucuk dusurecegime varsin yalniz kalayim. S*kimde degil.
Hoşlanıyorsam konuşurum bu konuyu, koşmak artık boş bir zaman kaybı.
Peşinden koşmak demeyelim da hoşlandığı kişiye fazlaca ayak uydurmak diyelim. *
Manitacılık, flört. kendliğinden olmaz.tecrube ettikce de bunu görüyorsunuz zaten.hiçbir şey sana gelmez gidip kendin alıcaksın. Bir kızdan hoşlanıyorsan bunu belli ediceksin ama aciz, korkak, muhtac olarak değil. Koşturcaksın ama hayatından kendinden de ödün vermeyeceksin.kadının sana saygı duymasını saglayacaksın korkmayın deneyin. Kacan kovalanr düşüncesini de unutun öyle birşey yok. Bir kızın senden hoşlandığını anlayabilirsin karsı atağa gecersin. Bunu anlamak tecrübeden gecer. Herkeze bol sans.
kimseye çiçek bahçesi vaat edemem. isteyen kızla beraber yaparız. yoksa kimsenin peşinden koşaman hoşlansam aşkımdan ölsemde.

tripmiş felan bana karımı yok biri gider biri gelir heç işim olmaz. seviyorsa o da beni koşturmaz.
incinmiştir.
çok farklı sebebi olabilir.

kimisinin koşabilecek gücü yoktur. gerçekten yoktur dostlarım. kendini ölçer tartar, gerçekçi olmak durumunda kalarak zaten yarıda bırakmak zorunda kalacağı bir yarışa başlamamayı tercih eder.

sevmek bile zor, sevmek kolay şey değil bu devirde. karşınıza dağ gibi engeller çıkıyor.
Birçok sebebi olabilir. Özgüvensiz olabilir, sütten ağzı yanmış olabilir, peşinden koşmanın sonucunu öngördüğünü düşünüyordur, kendisi hariç birçok kişinin onun peşinden koştuğunu fark etmiştir.
sayıları gittikçe azalan kaliteli erkeklerdir.
Maldır. Bi insan bir insanı sevdiği halde onun için mücadele etmiyorsa sevmiyordur. Çünkü sevgi eylem gerektirir.
Başta kendini cool olarak tanımlar sonrasında ağlamaktan insan içine çıkamaz.
hoşlanmıyordur.net

hoşlanan erkek koşar. engelmiş, otmuş, b.kmuş bilmez, anlamaz.

hele sizin de ondan hoşlandığınıza dair ufacık bile olsa bir ışık yaktıysanız, ancak erkek buna rağmen peşinizden koşmuyorsa bırakın o narin poposunun üzerinde oturmaya devam etsin. ondan size asla hayır gelmez.

erkek erkek gibi davranacak, kadın kadın gibi. rollerinizi karıştırmayın.
Bana ne kadar koşuyorsa bende o kadar koşarım. Yok sen benim peşimden koşacaksın ben yüz vermeyeceğim uğraşacaksınlar yok babacım hadi iyi günler demek elzem olur.

(bkz: alman usulü)
Evde örgü de örer bu.
En embesil kız bile ilgisi olan adamı 1 km öteden anlar. Ilgisi varsa sizinle muhabbete girer. Özel sorular sorar. Laf lafı açar. Kendini iliskinin içinde bulursun.

Muhabbet merhaba merhabadan ilerl gitmiyorsa, özel sorular sormuyorsa , laf lafı açmıyorsa, muhabbet akmıyorsa kesin ilgisi yoktur. Erkek niye uğraşsın öyle kazmayla. Ölü yatırım a.q.
Peşinde koşturur normal insanlar bilmez böyle şeyleri.
belli bir noktaya kadar olabilir ama daha sonrasında tamamen ego kastırma durumu oluşur.
Fazlasıyla Donanımlı bir birey olarak kimsenin peşinden koşacak değilim. Seçen mi seçilen mi olacaginiza siz karar verirsiniz.

Annemlerin evine ziyaret ettiğimde denk gelen konu komsudan bizim de şu tanıdığımız var güzel kızdır gibi lafları çok duyduk.
Hoşlandığı kızın ardından koşmuyorsa aşık değildir.
Aşkın Nörokimyası vardır.
Sizi koşturur,saçna sapan bir enerjiyle Hiç kimseyi umursamaz herşeyi yaparsınız.

Aşık olunduğunda medyal insula, ön singulat korteks, kaudat çekirdek ve putameni içeren bölgelerin aktivitesinde artış gözlemlenir.
Art singulat girus ve amigdala etkinliği azalır.
Art singulat girus acılı duygusal algıyla ilişkilidir.
dolayısıyla sevdiğimiz kişinin buraları yavaşlatması mantıklıdır.
Amigdala duyguları ve belleği işler ama daha çok korku ve öfke gibi olumsuz olanları, böyle amigdalanın da aktif olmaması anlaşılabilir.
Ayrıca mantık ve akılcı karar vermeden sorumlu alın korteksinde de azalmış bir aktivite gözlenir
Bazı kimyasallar ve nörotransmitterler de işin içinde...
Bu kimyasallar dopamin aktivitesini arttırıyor bu da hayatınızdaki insanın varlığından uyuşturucu gibi zevk aldığınız anlamına gelir.
Oksitosine aşk hormonu vb isimler veriliyor olsa da güven ve bağlantı duyguları ile ilişkilidir. ilişki içindeki insanlarda yüksek seviyede olduğu gözlemlenmiştir.

Tabi bir de aşkın hastalık olarak gören yaklaşımlar var.

Bu konuda Ambrose Bierce der ki ;
"Aşk, evlilikle tedavi edilen geçici bir hastalıktır" .
Kıvanç tatlıtuğ, burak özçivit gibi istisnaları ayrı tutmak lazım, doğada eşleri dişi seçer. Durum böyle olduğu için erkek kadın için tam bir ego tatmin aracı, erkekle ilişki de tam bir ego tatmin seansıdır.
Zampara, çapkın, piç adamlar hayatın bu boktan gerçeklerini kabullenmiş, oyunu kuralına göre oynayan adamlardır. Bu adamlar cahil cesareti ile direk yürüyen, narsist, ısrarcı ve yüzsüz ve ortamda popülerdir. Çünkü kadınların istediği adam tam olarak bu.
Yar peşinde koşa koşa yoruldum" diyordur belki de. Artık koşası kalmamıştır, dalağı şişmiştir.

Dünyanın bin bir türlü hali var canım.