bugün

fırsat bulamayan erkektir.
kendine güveni yoktur büyük ihtimalle. ya tipine güvenmez ya da kızın reddedeceğinden korkar. ya da konuyu nasıl ilerleteceğini bilemez. veyahutta ilişki tecrübesizliği vardır. bunları yenip kızla konuşması gerekir. maksimum alacağın cevap hayır olur. korkma bundan. kız seninle alay etmez. eğer o potansiyelli bir kızdan hoşlandıysan bırak onu. kızın ucuzluğu o. her neyse. git konuş. olmazsa başkasına yönel. çakılı kalma. hayat hızlı yaşanıyor. sürekli önündeki maçlara odaklan. elbet hayat eşini bulursun. bir de şu da var. herkes en az bir kez reddedilmeli. o tecrübeyi yaşamalısın. ayakların yere bassın. bir sorumluluk al ve mümkünse kızla yüz yüze konuş. zaten sosyal medyada konuşma başlatmak kolaydır. ben reeli kastediyorum. kızla mümkünse teke tek konuş. tek yakala kızı. en fazla reddedilirsin. ama kabul ederse hoşlandığın kızda senin olur.
Yazar burada kendine mi telkin vermiş, başkasına mı akıl vermiş anlamadım. Yemeyenin malını yerler anacım. Durum bundan ibaret.
Yazıık. incinmiş erkektir o. Kıymayın garibana.
kendine güveni yoktur, yakışıklı veya zengin değildir, kızın kabul etmeyeceğini peşinen düşünür. vardır bir sebebi.
güncel Önemli Başlıklar