bugün

Ben genellikle sırıtırım herhalde bir de şöyle bir değişik halim var herkes kızın gözüne bakamazken ben içine bakarım. Enteresan. Bir keresinde aşık olmuştum da oradan biliyorum.
Daha fazla tanıma isteği olur bende genelde. Buna yönelik sorular sorma, iletişime geçme falan. Biz erkekleri anlamak o kadar da zor bir şey değil sanırsam. Ha kadınlar kapatılmalı mı ? Kadınlar kapatılsın, evet.
görsel
ön ayaklarımızla toprağı eşeleriz.
suya koyunca dibe batar.
Normal belirtilerdir.

Ben mi,
Öyle bir şey olduğunda açık açık belli ederim. Hoşlandığım bir kız varsa onunla konuşmak vakit geçirmek isterim. Zor anlarında yanında olmak, derdini dinlemek ve biraz da gözlerine bakmak isterim.

Kısaca değer veririm ve belli ederim.
Solungaçları da kanlı olur.
gözleri parlar--bu da yeter.
Benden hoşlanan varsa açıkça söyler mi ben anlamıyorum da?
size bakarken gözlerinin içinin gülmesi. hayran bakışlar, genel olarak bakışlardan pek çok şey yakalanır. her iki taraf için de geçerli bence. anlamak için pek çok tecrübe edinmek gerekiyor sanırım.
Annesi büyük memelerinizi onaylamasa bile rest çekip annesini susturmayı geri adım attırmayı başarması.
annesine memelerinizi gösterip onay almak istemesi olabilir.
erkeğin yaşına göre davranışları değişir...çok iyi tanıdığım bir erkek olan keshberfo'nun evrim çizelgesi bu şekildeydi;

3-9 yaş arası : saçınızı çeker
10-14 yaş arası : size kötü davranır.
15-17 yaş arası : yanınızda olduğu zamanlar terlemeye başlar, sürekli saçmalar...( malum kontrol etmesi gereken bir manyak var aşağıda)
18-25 yaş arası : iltifat etmeye uğraşır ama genelde akım diyecekken bokum der...
25-30 yaş arası : anlamsız kıskançlıklar, saçma bir koruma iç güdüsü vb. tonla saçmalık.
31-40 yaş arası : maddi durumu varsa pahallı hediyeler, çiçek böcek bir ton ıvır zıvır şeyle sizi mutlu etmeye çalışır.
40+ yaş : dünyanın en güzel en eşsiz kadını olduğunuzu hissetmenizi sağlar...farkına bile varmadan aşık olursunuz...

bendeki gelişme bu şekildeydi... diğer hemcinslerimin evrimlerini nasıl tamamladıklarını merak ediyorum...
arkasından usulca yaklaşıp saçını çekmek.

ilkokul daha bitmedi de benim.
Size güzel bakması.

Utanıyorum aq.
Memleketinin nüfusuna kadar sorması, yaz.

Ayrıca antik kentleri gezmek istediğimi de öğrenmiş jdjdjdd.
Sabaha kadar uyumaz.
Söyleyemez.
Saçmalar.
Sallamaz gibi görünür.

Siz de anlayın artık canım.
türlü bahanelerle sürekli yanında olup seni görmek istemesi.
her türlü şeyinizle ilgilenmesi. bu şey yerine her şey gider.
kalemin kırılmıştı ucunu açtın mı?
çiceğin solmuştu, su verdin mi?
gibi.
Karizmatik bakışlar atmaya çalışmalar,tensel temasta bulunma çabaları falan.iyidir ya çok hoştur.
güncel Önemli Başlıklar