bugün

dünyayı bir kaç ucu boklu değnek kıvamında yaşatan kızdır.
muhtemelen ilk aşkından büyük darbeler almış yada aşık olmaya korkmuş küçük kızdır.
korkularına yenilmiş üzülmekten korkmuş kızdır.
Aynı zamanda bir sıcak bir soğuk davranan kız dır. Aslara oynuyordur. biraz üzdükleri zaman yedeklere yönelebilirde. Kim bilir belki bir gün sende as olabilirsin.

(bkz: bir sıcak bir soğuk davranan kızın yedeği vardır)
oynayacak oyuncak arıyordur.
türk kızı.
Sevmekten, sevip terk edilmekten, sevip karşılık görememekten korkan kızdır. duygularını ifade edebilmesi için ona güven sağlamanız gereklidir.
uzak durması gerektiğini anlamıştır sadece. kendi kendine hoşlanmaya devam etmeyi tercih etmek zorunda kalmıştır.
Hoşlanıyordur sadece ilişki istemiyordur muhtemelen.
muhtemelen kendine güveni yoktur.
güvenmiyordur ya da sonunu biliyordur. risk sevmiyordur.
umursanmamalıdır. ilgilenmemelidir. özgüven sorunu olan her insandan uzak duracan ağa.
pide küreğiyle ağzına vurulacak kızdır.
benden hoşlanıyorsa ölene dek kavuşamayacağımız kız. çünkü ben genel olarak birine sevdiğimi söyleyemiyorum.
Güven Sorunu olmasıyla beraber kafasının karışık olması muhtemel kızdır. Zaten güven sorunu varsa kafada ki karışıklık çok doğal.
gösterip de elletmeyen türden bir kaşarla aynı kefeden sayabiliriz. bi de bu tipler genelde soğuk olur yaklaşmaya çalışırsın anasının amına kadar kaçar ve pes edersin tamam dersin bundan sonra bu kız benim icin bitmistir falan ama sonra hic beklemedigin bi anda gulumser falan gene allak bullak olursun. allah onların belasını versin.
Aşkını gizli yaşamak istiyordur, uzaktan sevmeyi tercih ediyordur ama bir yandan da yanıp tutusuyordur.
babasından istenilmesi gereken kızdır.
tam ikna olamıyordur,çekiniyordur yaşanması muhtemel olaylardan.erkekte hoşlanıyorsa kendisini iyi tanıtmalıdır.
aşık olduğum vatandaştır. yordun beni ya.
uzak durmaya devam etmesi gereken kızdır.zira yorulmak istemem.
Gebersin.
Gebertsin.
hoşlandığı kişinin onu üzeceğinden korkan kızdır. karşısındakinin dengesiz tavırları onu korkutmuş olabilir, hoşlandığı kişinin tavırlarından çekiniyor olabilir. ama en doğrusu duygularını belli etmesidir, çünkü uzak durduğu sürece işler istediği gibi gitmeyecektir.
güven sorunu vardır.