bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    2003 yapımı romantik/komedi filmi.Matthew McConaughey ile kate hudsonın başrollerinde olduğu filmde Andie Anderson*senaryo gereği 10 günlüğüne birisiyle aşk yaşaması,birisini kendine aşık etmesi gerekir.aynı şekilde Benjamin 'Ben' Barry*de bir kadınla 10 günlüğüne bir ilişki yaşaması lazımdır ve bu ikili birbirlerini bulurlar.sonrasına olaylar gelişir ve 10 gün sonunda birbirlerine aşık olurlar.oynadıkları oyun bir gerçeğe dönüşür
    ... berbay
  2. 2.
    bir erkeği 10 günde nasıl canından bezdirirsiniz? şeklinde tercüme edilebilecek ingilizce soru cümlesi
    2 -1 ... ferrole
  3. 3.
    başrollerini kate hudson ve matthew mcconnaughey'in oynadığı,muhteşem bir romantik/komedi filmidir.şiddetle tavsiye edilir.
    3 ... febe
  4. 4.
    kate hudson ve matthew mcconaughey in başrollerini paylaştığı film. http://www.beyazperde.com
    ... simardi kilitlendi dondu kaldi
  5. 5.
    Kate Hudson, Matthew McConaughey, Kathryn Hahn, Adam Goldberg' in rol aldıgı 2003 yapımı romantik komedidir.
    1 ... syda
  6. 6.
    sıradan , gayet yalın bir anlatımla hatta bazen gerçek dışı olasılıklarıyla sıkıcı bir film. seyredilmezse sorun olmaz denecek kadar.
    1 -1 ... kacak kelebek
  7. 7.
    (bkz: bullshit)*
    2 ... crocus_cc
  8. 8.
    gayet eğlenceli bir film..

kendi adıma konuşayım kızın yaptığı birçok şeyi ben de yaptım ve yalan olduğuna kanaat getirdim.. ya da belki de ben kaybetmek için yapmadığımdan kaybetmedim.. ya da o tavırlar amerikalı erkekleri kaçırıyor.. ya da.. ay ne bilim ben.. yapın abi.. adama evlenmek istediğinizi söyleyin.. annenizle tanıştırın.. gelecekteki veletlerinizden bahsedin.. walla kaçmıyor yaa.. çok güzel oluyor..
    1 ... yasasinakmayanrimel
  9. 9.
    sıradışı olamamış yani sıradan bir film. orjinal bir yönü yok, izlemeyen birşey kaybetmez. ama izleyip te pişman olunacak türlerden de değil. eğlendiriyor * .
    1 ... rabbit
  10. 10.
    izlerken cok eglendiginiz ama sanatsal acıdan hicbir seyi olmayan film.
    1 ... kadavra