bugün

http://vimeo.com/18780280

kaynak: http://www.sezyum.com/
gerçek manada yapılırsa her türlü özentiliktir.
problem çocuk filminin bize cafer olarak uyarlanmasını aşacak ulan, yuh dedirten uygulamadır.
merak uyandırmaktadır.* ancak en fazla 5 bölüm oynayacaktır.
(bkz: artı 18)
not: saf yazarlarımız yanlış anlamasın efendim, böyle bir dizi yok.
barney rolünde gürgen öz ü görebilirdik. başka kime yakışabilir o rol.*
fazla tutmaz bizim senaristler bi yolunu bulur 3-5 bölüm sonra tiskindirip bitirmek zorunda kalırlar. o yüzden düşünmesi bile bana sağlıklı gelmiyor.
çok tutmayacak olan dizidir.
tecavüz, tecavüz sonrası hamilelik, 5 saat reklam, acayip tesadüfler, acı, keder, dram, mafya, silah milah olmadan tük dizisi mi olur? git allasen.
ted tip olarak benzetilmeye çalışılırsa buğra gülsoydan başkasını oynatamayacakları aşikardır.
show tv nin malca dizilerinden tekiydi, allahtan çabuk bitti.
başrolünde nuri alço ve emrah olurdu.
(bkz: ananla nasıl tanıştım)
türkçesi senin annen bir melekti yavrum olabilir.
(bkz: yerli how i met your mother dizisi) ne demektir? zaten how i met your mother olduğu için kendi ülkesinde yerlidir. eğer "annenle nasıl tanıştım" adında bir dizi çıkarsa işte o yerli olur.
"desperate housewives" umutsuz ev kadınları olarak çevrildi tamam doğru, ama henüz tam olarak how i met your mother dizisinin ismini çeviremiyoruz... şimdiden hayal edebiliyorum;
ananla nasıl buluştuk
ananla nasıl yiyiştik
anneciğinle nasıl karşılaştık
ana eli değmiş gibi
hay senin ananı
adını mother koydum
muhteşem mother
anan zaa
senin annen bir melekti yavrum
sen bir anan iki zaten
anan ve ben
annen olmadan asla
ananın sırtına çıkayım
anasını satayım
bu da mı gol değil anne
başrollerini listedeki kişilerin paylaşabileceği hadise.
(bkz: nuri al al al çoo)
(bkz: şahin k)
(bkz: tecavüzcü coşkun)
(bkz: 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum)
öyle bir diziyi ülkemizde yayınlayabilecek kanal yoktur.

olsa güzel olurdu elbet, espriler türk usulü olurdu ve çokta hoş olurdu.
çok rahat olabilecek bir şey. 10-15 yıl önce olmayacak bir şeydi ama toplum fazlasıyla alıştı. aile dizisi diye geçinen dizilerde bile erkeklerle kızlar neredeyse sırayla birbirleriyle takılıyor. kavak yellerinin yayımlandığı ülkede hımym abdest suyuyla yıkanmış gibi olur. sonsuz aşkı arayan ted. birbirlerini deli gibi seven lily ve marshall ve çapkın barney ile sevgiden iğrenen robin. kimse de laf etmez.
(bkz: kimse de demiyor ki aga himym nedir)

edit: how i met your mother isimli dizinin kısaltılmış haliymiş. benim gibi cahillere duyurulur.
(bkz: senin annen bir melekti yavrum)
Çekilemeyecek dizidir. Türkiye'de hiç bir hikâye tersten anlatılamaz. Anlatılıyor denebilir, hanidir, nerdedir? Ele yüze bulaşır yani.
cekilmemesi gereken dizidir. turk orf, adet ve geleneklerine uyarladik ayagina dizinin icine sicacaklardir.
Bazen kankilerle yaptığımız muhabbetleri çeksem yayınlasam türk himym olur desem de.. yok arkadaş.. Hem niye çekiyoruz ki, üsküdara giderken gibi orjinal konulu farklı diziler çekilebiliyor. Leyla ile mecnun var(ben bi şey anlamadım ama beğeneni çok). Ne bileyim taklitten ne fayda beklenir ki?
çocuklar...sene 2009
sıcak bir yaz günüydü, basri emminizle birlikte tavla oynadık öğlenleyin. Askerden geleli 2 ay olmuştu, iki karı kız muhabbeti yaptık. akşam eve gittiğimde emeniz "yeter gayri seni everek" dedi, kimle dedim. "köstükoğullarının kızı ayşe" dedi. tamam dedim. ertesi gün görücü gittik 1.5 ay sonra da evlendik. sonra siz sıpalar doğdunuz. eşşoolueşşekler!