bugün

* eski bir ayakkabı, canta markasıdır ..
kağıthanede fabrika satış magazası bulunan markadır.
kaliteli ayakkabı üreten firma
bir dönemler hatice isimli bayan arkadaşlar için bulgarca isimlerden etkilenelerek türetilmiş bir takma ad.
(bkz: saffet susiç)
(bkz: bir kaşık suda yazar boğmayı isteyen haticeler)
(bkz: hatice ye değil neticeye bak)
(bkz: hepimiz birer hatice değil miyiz)
Reklam hedeleri için cansu dere ve mehmet günsür gibi doğa üstü varlıkları seçerek tribüne oynayan marka. Son reklamda ise Okan bayülgen - berrak tüzünataç iş birliği vardır.

http://www.hotic.com.tr
tiki bayanların abiye kıyafetleri için ayakkbı almayı tercih ettikleri mağazadır.
serdar ve selin hotiç çiftinin bağdat caddesinde kurdukları bir dükkandan, türkiye ye yaydıkları ayakkabı markasıdır.
bağımlılık yaratabilen bir markadır.
kaliteli ama biraz rahatsız ayakkabılar üreten marka.
marka düşkünü paralı bayanların tercih ettiği, hem satın aldığı hem sık sık sohbetini yaptığı bir markadır.
ayakkabı fetişisti olmama neden olan markadır efendim. son zamanlarda yaptığı indirimlerle gönlümü fetheden, topuğu çizilecek, derisi soyulacak diye ödümü patlatan ayakkabıları üretiyor kendileri. ayrıca yüksek topuklu ayakkabıları bu kadar rahat olan başka bir marka görmedim henüz.
çanta ve ayakkabıda kalite dendiğinde akla gelen markadır. paranızı hakeden ürünlere harcamak istiyorsanız, tasarım ve sağlamlık arıyorsanız size göredir. kemerler konusunda yaratıcı kemerleri vardır ve üstünüze göre ayarlarlar. kilo alınca olmuyorlar ayrı konu.
yugoslav' göçmeni bir aile firması. sanırım hotiç' bosnada bulunan bir tepe. ismi buradan geliyor.
kalitesini bozmuş pabuç markası. seri üretim işin bokunu çıkarıyor hanımlar beyler. sikseler almam artık. ki benim gibi sadık bir müşterisini kaybetmiş markadır.
derimod varken buradan ayakkabı alan insanlar sayesinde piyasada yer edinen vasat marka.

not : ikisinden de ayakkabı almıyorum. bilgi sahbi olmadan fikir sahibi oldum. kafam rahat, sallıyorum hep.
(bkz: sıcakdrink)
ayakkabı markası.

neden eksiledin canım yalan mı söylüyoruz alla alla!
eskiden kaliteli şimdilerde bozmuş ayakkabı çanta markası.
uzak durun.
sıcakiç.
Mağazalarında insana kendini kaybettiren marka.
Tek tek alıp her bir ürünü seviyorum, okşuyorum.
Nedense rugan ayakkabı çıkarmayıp beni üzmüşlerdir.Akşam düğüne davetliyim napcaz simdi
Verdiğiniz paraya asla değmeyecek ayakkabı markasıdır.
izmir optimum mağazasında %50 den assagi indirimli ürünü olmayan ayakkabı markası. Yıllardır böyle. az da olsa çok iyi modelleri vardır. Denk geldikçe alırım.
bir ayakkabısını aldığım 1 kez giydiğim marka. bir de kendi düğünümde giyerim tamamdır. kundura ile başka ne işim olur. kütük gibi, yürürken tak tak ses çıkarıyor.