bugün

yine intiharı düşündüğü anlamsız bir günü icardi ve galatasaray' ın kurtardığı, ailesi dışındaki insanlardan, başta kadınlar olmak üzere, görmediği yakınlık ve sıcaklığı sadece ailesi ve galatasaray' dan görmüş olan yazar. onlar dışında da kimseyi hayatımda istemiyorum. size nasıl davranılıyorsa siz de aynısını uygularsınız neticede.
Donuzlayarak kurtulduğum, zavallı ve kalitesiz bir şahıs.
Muhtemelen beni anladığını zanneden biri yazdı göremediğim entryi. Bir insanı anlamak o kadar kolay mı ? Sadece anlamak zor, suçlamak kolay geliyor, o kadar. Haklı falan değilsin.
Sadece rahat bırakılmayı isteyen yazar. Polemiklerinizden, iftiralarınızdan uzak tutun beni. Yoruldum artık.
Çok sevdiğim bir yazar. Arada cozutur eşşolusu ama severim. Hoçnercim seni binlerce kez öpmek arzusuyla.
Kimseyle haklı olduğunu bildiği gereksiz savaşlara girmeyecek yazar. Bir kerecik bana saldırmayın. Lüten f
i
bari cevap yazarken donuzu aç öyle cevapla lan çok komik oluyor böyle.*
offline olup bakıp sonra cevaplıyorum.
Yine anlamsız bir saatte anlamsız bir güne uyanmış olan, sözlüğün ve diğer insanların çoğunun sevmeyip unuttuğu, kendisi de kendisini sevmeyen ve sevilmeyi hak etmediğini düşünen yazar. Tek başına zaman dolduruyor bu saçma süreçte sürüklenirken.
ne diyon aq. kalk yerine yat.
Sadece rahat bırakılmayı ve huzur bulmayı rica eden yazar. insan olan tarafınıza sesleniyor ve yakamdan düşmenizi rica ediyorum. Beni sevip anlamaya çalışmıyorsunuz, bari sessizlik ve huzur verin. Çok mu zor ? Teşekkür ederim.
Seni sevmeyenler neden sevilmeyi haketmiyor la ebbır?

Sevilecek adam mısın da sevmediğimiz için tü kaka oluyoruz.

Sözlük senin yakandan düşeceğine sen bir iyilik yap ve bizim yakamızdan düş olmuyor mu? Nasıl olsa 3 gün sonra sikindirik bir başka nickle yeniden geleceğini bilmiyormuş gibi yaparız bu sefer...
bakın, ben de bir insanım. benim de bir sabrım var. her gün beni tahrik edip küfrettirmek için uğraşıyorsunuz ama bilin ki oyununuza gelmeyeceğim. sabırlı ve iyi niyetli davranmaya devam edeceğim. lütfen hata yapıp donuza eklendiğiniz ya da saygı ve format çerçevesinde hak ettiğiniz yorumla karşılaştığınız için hatayı bende değil kendinizde arayın. masummuş gibi davranmayın çünkü olmadığınızın farkındayım.
ısrarla sabrını koruyacak olan yazar. oyununuza gelmeyeceğim. insani tarafınıza sesleniyor ve beni rahat bırakmanızı rica ediyorum. bu saçmalığa son verin ve hatalarınızla yüzleşin. şimdilik gittim.
Bugünlük saldırı kalkanını saldırıları savuşturması için açık bırakan yazar. Saygı ve format dahilindeki ayarlarımda yeniden görüşürüz, gerektiğinde tabi. Hadi öptüm.
Zırtapoz.
görsel
yıllardır uğradığı tonlarca haksızlık ve yanlışlığa rağmen hala başı dik dolaşan yazar. kendisini sevenlerin icardi' nin golleriyle mutlu olmasını diler, sevmeyenlerin takımlarının şampiyonlar ligi gruplarında sıfır çekmesini ister. aranızda paylaşın. haydi öptüm.
iyi çocuk da işte cins yaa.
her gün bıkılmadan, usanılmadan gerçekleştirilen haksız saldırılara rağmen sakinliğini koruduğu için kendine hayran olan yazar. hatasını kabul etmekten kaçan, sırf kendisinden dikkati kaçırmak için diğer yazarlara saldıran bu kadar kötü niyetli ruh arasında hala prensiplerimden ve değerlerimden ödün vermediğim için kendimi kutluyorum. belki de beni örnek almanız gerekiyor. çünkü ben hala iyi kalabiliyorum !
Şunu silen moderatör ne güzel moderatör. Çaylak yapan yetkili ne güzel yetkili.
kendisine alaycı davranan, ayar verme çabasına giren, saldıran çoğu yazarın iyi niyetli ve masum olmadığından emin olan yazar. ben de bazen kötü davranıp masumiyetten şaşıyorum ama en azından öz eleştiri yapabiliyorum. hiç öyle masum ve haklıymış gibi davranıp bana saldırmayın, öyle olmadığınızı çok iyi biliyoruz. beni kandıramazsınız.
çok sayıda haksız saldırıya uğramasına rağmen hala ayakta durabilmesi tebrik edilesi olan kanka yazar.
Durduk yere insanlara saldıran, her nedense bir türlü entelektüel bulamadığım yazar olur kendisi, yazar olmayı hak etmiyor bu eleman bence, bir tane tanım girdiğini görmedim bunun, eğer gören varsa söylesin, silik yemesi gereken, bomboş bir yazardır kendisi.