bugün

T.s.k oglanina donen yazar.

Bir de ciddiye alip her entry'ye cevap verme cabasi ilgi budalaligi sanirim.
Yine anlamsız bir güne uyanan yazar. Haksız saldırılarla uğraşacak gücüm yok. Lütfen rahat bırakın beni.
sayın hocner , topal timur'u domuz çiftliğine alalım, iyi döner kıyması olur ..
Gördüğüm kadarıyla kibar kibar yazıyor, kimseye hakaret etmeden,iyi yazmaları olsun.
mutlu ama uzak olsun...
Hatasını, saygı, format çerçevesinde ayarı, hatasından ötürü donuza eklenmeyi kabullenemeyenlerin hakkında yazdıklarını ve açık eksi oylarını önemsemeyen yazar. Samimi olmadığınızı biliyorum. Ağlamayın.
Yazdıklarınızın görünmediğini, açık eksilerinizin iplenmediğini ve elde ettiğiniz tek sonucun ellerinizin yorulması olduğunu unutmayın.
Bana saygı duymayanlara saygı da yok iyi niyet de. Aklınızda bulundurun.
Boş laf salatası yapan 10 iqlu şahıs , hastir ordan deyince ağlaşıp donuza ekler. Yok kimseye kötülüğü yokmuş falan filan.
Lan nefes alıp, b.k üretiyon. farenin bile insanlığa faydası senden çoktur. Sadece boş konuşuyosun.
Herkesin bir yaşam tarzı ve özellikleri vardır. Saygı duymak gerekir.
Ayrıca zaten sözlükte online yazar sayısı iyice azaldı. Bir okulun 25-30 kişilik sınıfı gibiyiz şurada.
Kardeş kardeş geçinelim world war yaklaşırken...
öfkesi kendisini iyice kontrol altına aldığından ve kimsenin kalbini kırmak istemediğinden bu gece kendisine yapılan haksız saldırıların durmasını rica eden yorgun yazar. içinizde biraz iyilik varsa bu gece benimle uğraşmazsınız. hiç iyi hissetmiyorum. beni rahat bırakın lütfen.
pampam bu aralar çok popüler nick altı aynı kerhane gibi giren çıkan belli değil.
sözlüğünsayın olmayan kekolarından yumy yummi hocner'e aykusu 10 demiş.

çok güldüm ,ozaman yummy senin ayku - (eksi) 53 falandır ..

yazdığında hayır yok gelmiş buraya tırı vırı yapıyor.

bak aklıma geldi ,kıskanıyor galiba..
idolu younes belhanda olan yazar. Swh.
Cumartesi gününe de kendisine yapılan haksız saldırılar ve birkaç dostunun desteği ile girmiş olan yazar. Dostları ne kadar haklı ve samimiyse, kendisine saldıranlar haksız ve samimiyetsizdir. Bunu bilir, iyi günler diler.
Gs - x takım maçında "ciddi bi hakem hatası ya da şansızlık olmazsa gs kazanır"
Fb - x takım maçında "ciddi bi hakem hatası ya da şansızlık olmazsa fb kazanamaz" yazıyor her maç. Yani gs normalde her maçı kazanır, kötü oynayamaz ama fener her maç kötü oynar, kazanırsa anca şansa ya da hakem hatasıyla kazanır diyor. Demek ki Fenerbahçe çatır çatır oynayıp yendiğinde bu rakip takım için "şanssızlık" ya da "hakem hatasıyla" oluyormuş. Beynini aldırmışsın kardeş güle güle kullan.swh.
Bu sözlükteki kötü insanların varlığını milyon kere yapılmamasını rica ettiği halde kendisine şımarıkça tahrik etmek için eski nickiyle hitap edenlerin ve takımlarının kazandığı maç sonrası rakipleriyle dalga geçme ayıbını sergileyip saygı duymayanların kanıtladığını düşünen yazar. Üstelik bu kötü kişileri destekleyenlerin olması beni daha çok üzüyor.
insanların ricasını kıran ve rakibine saygı duymayan kötü niyetli herkese yazıklar olsun. Sayenizde ben de kötü oldum. Sevmiyorum sizi.
Sözlükte rakibine saygısızlık yapanları görünce şimdilik gitmenin iyi olacağını düşünmüş olan yazar. Hadi öptüm.
"allah bana küsüp bir kapı açmadığı için ne kadar çaresiz ve üzgün olduğumu anlatamam. artık umudum yok."

Sakın sakın..
Çok hatalı düşünce, yapma.
tekrar etmek gerekir mi bilmem ama sadece zaman ve sabır götürüp sonuçsuz kalacak gereksiz tartışmalara ve polemiklere girmemekte kararlı olan iyi kalpli yazar. bari bu hafta sonu gecesi rahat verin !
donuz listesinde bulunan ve hala ayar, alaycılık ile nick başlığına yazarak, açık eksi oylayarak kendisini sinirlendirme ve tahrik etme peşinde koşan bazı yazarlara açıklamalar yapmak isteyen yazar. çünkü anlamıyorlar sanırım durumu.

1-) donuz listemde olduğunuz için yazdıklarınız görünmüyor,
2-) hatalı olduğunuzu bildiğim için nick başlığım galerisine eklediğiniz görselleri önemsemiyorum,
3-) hatalı olduğunuzu bildiğim için entrylerime verdiğiniz açık eksi oyları önemsemiyorum,
4-) dolayısıyla bunları yaparken tek sonuç elinizin ve parmaklarınızın ağrıması oluyor.

hatalı olduğunuz kesin olduğu halde, sırf sizi saygı ve format çerçevesinde eleştirip donuza eklediğim için bana düşman olduğunuzdan adım gibi eminim. yine de iyi niyetimi koruyorum ve görünmeyen entryleri, açık eksi oyları oluşturduğuuz elinizin yorulmasını istemiyorum.
siz yine de manipülasyon yapıp ben kötü adammışım gibi görünmeyen entryler ve önemsenmeyen açık eksi oylar oluşturmaya devam edebilirsiniz. sadece beni etkilemediğini belirtmek isterim.
saygılarımı sunar, iyi geceler dilerim.
Engelimi kaldır bi şiy Dicem..
gereken açıklama her şeyi anlattığı halde hala inatla anlamayan ve anlamak istemeyen varsa başka şeyler yazmayı gereksiz bulan yazar. iyi bir dizi ya da film bulayım ben, siz haklı(!) ayar ve resimleri eklemeye devam edin başlığıma. iyi geceler...
Beni donuzladın mı?

Sadece merak ettimde.