bugün

aynı tezgahtar gibi meslek sahibi olmayan içinde bulunduğu lüksle avunan, küçük burjuva edebiyatı dışına çıkamayan ve kırdığı pot, hatası nedeniyle terslenince de insanız, emek veriyoruz diyen biri.
Uçan memeli..
Çok güzel bı iş yani öyle görünüyor full uçuyorsun parası da iyi geçmiş olsun bugün de bunu olmaya karar verdim. Evet zaten okul yok ne yapsam hostes mı olsam bu bı yıl? Hem nasıl hostes olunuyo ya
görsel
Yolcular inip, uçağın içini temizledikten sonra canları sıkılan kabin memuru hanımlardır.

görsel
Dünyanın en boş ego kasan meslek grubudur. Misal gaziosmanpaşa üniversitesi büro yönetimi mezunu, biraz eli yüzü düzgün, boyu posu var diye dünyaları ben yarattım havasıyla geziyor. Hepi topu havayolu garsonusun, bir de ilkyardım biliyorsun işte artı olarak. Kaldı ki zaten 40 tan sonra şutlanıyorsun(hadi kabin amiri vs isen olsun 45) bir kariyer mesleği de değil bizimkisi gibi, alıyorlar yere kazanç da bir anda 5 te 1 e iniyor havan kime yani.
her mesleğin kendine göre havası ve raconu vardır.
Taze ret yemek de ne acı olur be...
Vasifsiz işçi.

Sorry mates.
Sozlukte 2 tane var su Ana kadar tespit ettigim. Hatta teki araplarin havayollarinda diye dusunuyorum.
Memnun kaygısızın kızı, Eleman'ın bacısı, Kültiğin'in kalbinin sahibi ve Alper ile Kürşat'ın "erik gibi, kütür kütür" diye niteledikleri yengeleridir :-).
Uçak kabin görevlisidir.

görsel
Toplumumuzda tıpkı sekreter gibi fantezilere konu olan, sürekli yolculuk halinde ayakları şiştiğinden olsa gerek genelde babet ayakkabı giyen hatunlardır.
hostesiyiz dedeeee...
https://www.youtube.com/watch?v=dU1dhPofgiY
güncel Önemli Başlıklar