1. 1.
  hoşlanılan kız ile ifade edilmek istenen, daha bir birlikteliğin başlamadığı, hatta belki hoşlanıldığının karşı taraf tarafından bile bilinmediği kızdır.

  teke tek tabir edilen bir durumda birlikte vakit geçirilme ihtimali ortaya çıkmış kızla buluşma ayarlanmıştır ve genç tüm hazırlıklarını yapıp buluşmaya gider. zaman güzel geçmektedir. konuşulacak konular bulunabilmekte, kız sıkılmamaktadır. sohbet ise gayet tatlı ve hoş gitmektedir. gencimiz küçük olarak tabir edilen tuvaletinin gelmesi nedeniyle kısa bir tuvalet ziyareti gerçekleştirir gayet normal bir şekilde. ardından başka bir mekanda sohbete devam edilmeye karar verilebilir.

  yeni mekanda ise yine aynı şekilde şakır şakır konuşulmakta, güzel vakit geçmektedir. taaaaaaa ki gencimizin büyük tuvaletinin bir anda, evde kocasını başka bir kadınla basmaya gelen kadının kapıyı çalması, hatta kırması, hatta buldozerle evi biçmesi misali, gelmesine kadar. daha evvel tuvalet hakkını doldurmuş;

  (tuvalet hakkı: hoşlanılan kızın yanında iken tuvalete gitme ihtiyacı hissetme kredisidir. bu kredi genellikle 0 -yazı ile sıfır-dır. ama bazı özel durumlarda zor da olsa 1 -yazı ile bir-e çıkmaktadır. tuvalet hakkını kullanan bir erkeğin o buluşma içerisinde başka joker hakkı kalmamıştır.)

  gencimiz bu sefer kendini tutmaktadır. ama bir anda da dün akşam yediği kuru fasulye, pilavı hatırlayıp üzerine sabah yediği incir ve su ikilisini de düşününce kabusun başladığını anlar. artık sohbet tamamen tek taraflı bir hal almıştır. kızımız konuşmakta, gencimiz sadece kafa sallamak suretiyle oturuşunu her 10 saniyede bir değiştirmektedir.

  (oturma şeklini değiştirerek gelen büyük tuvaleti bir nebze geciktirmek: çok kullanılan bir taktiktir. tuvalet geldikten sonra onun hiç dönmemecesine geri göndermek mümkün değildir, bu nedenle geciktirici işlemler uygulanır otururken. bacak bacak üstüne atmak, sonra bir anda durumu değiştirip diğer bacağı üste almak, bir anda ayakları ileri uzatmak, hepsini alta toplayıp sıkmak, elleri genellikle önde birleştirmek veya yanlara açıp sıkmak şeklinde hareketler geciktiricidir.)

  kredi hakkı dolmuş bu gencimizin iki seçeneği vardır. ya yarışmayı büyük ödülü almadan terkedecek (yanı ikinci olmayan tuvalet hakkını kullanarak bir daha böyle bir buluşmayı hayalinde görecek ama içinin temizliğini sağlayacak), ya da büyük ödül için biraz daha dayanacak, konuşmaya sadece kafa sallama hareketleri ile devam edip buluşmayı kısa bir süre içinde mecburiyetten sonlandıracak (telefon gelmesi, işin çıkması, sınavın olduğunun hatırlanması vs.).

  ve murphy kanunlarının en başındadır ki;
  hoşlanılan kız ile buluşulduğunda kesinlikle tuvalet gelir.
  2 -1 ... devedikeni
 2. 2.
  eğer içinde bulunduğunuz durumu kıza söylerseniz ruhen mıçarsınız. ama söylemeyip kendinizi sıkarsanız da fiziken mıçarsınız. en iyisi kız arkadaş edinmeyip evde tuvalete yakın oturmak.
  1 ... arabaciarabayatasget
 3. 3.
  bir bahaneyle kızı umumi tuvalet civarına götürüp kaşla göz arasında işinizi bitirerek üstesinden gelinebilecek durum.
  ... arabaciarabayatasget
 4. 4.
  tarkan için sorun teşkil etmeyecek durum.
  1- rahatça çişim geldi diyebilir
  2- hoşlandığı kişi de kendisi gibi ayakta işiyor olabilir. *
  2 -2 ... basri
 5. 5.
  acilen tuvalete gitmeye gerektirecek durumdur. Tuvalet ihtiyacı fiziki bir olaydır ve hoşlanılan kızın dahi böyle bir ihtiyacı günaşırı hasıl olmaktadır. Gayet insanı bir davranış olup çekinecek bir durum yoktur. Rahat olun.
  ... kizilmaske