bugün

çoğunlukla erkeklerde görülen bozukluklardır. her ne kadar rahat olsanda her muhabbete yorum yapacak bilgin olsada iş hoşlanılan kıza gelince dandikleşme süreci başlar ve kolay kolay bitmez.

kimisi kekeler kimisi bardağı düşürür, çayı döker, bazısının midesi bulanır iki de bir tuvalete gider. aslında çok güzel bi görüntü çıkar o durumda tabi kızlar için.

ben ne yaptım peki, dangalak beynim neden o kadar uzun konuştun neden tadında bırakmadın.

hoşlandığım kızla buluşmak için yer ve zaman belirlemiştik. çıkmıştım yola. aslında o kadar heyecanlı birisi değilim ama o gün birşey vardı ama bilmiyorum. akşamıda uyuyamamıştım. bilgisayarımda araştırma yapıyordum. ölüler, zombiler, vampirler. bok mu vardı bilmiyorum ama o güne denk geldi işte.

buluştuk ve ben 1 saat boyunca vampirlerden, zombilerden bahsettim. kız ise mecburen dinledi. hayır anlamadığım olay ise bu gibi durumlarda kızların sıkılmasıydı. her nedense beğendi ama hala o gün daha dünmüş gibi hatırlarım. çünkü dün yaşandı. şaka lan, oldu baya.

hangi ademoğlu bi zombi, vampir hakkında 1 saat konuşur. yaptım işte, saçmalamıştım ama durduramıyordum. ne kendimden bahsetmiştim ne de o na izin vermiştim. zombiler, vampirler. hayatta olmayan şey lan bide..
Bu konuda ne kadar deneyimli olursa olsun birçok kişinin(erkek veya kadın) yaptığı karşı tarafın hoşuna giden bir hatadır.