1. ?.
    çok eski zamanlarda sürekli yaşadığımız durumdu. okulda olsun, mahallede olsun hangi kızdan biraz etkilensek, hangi kız gözümüze biraz şeker gözükse ertesi gün kapanın elinde kalırdı.
    hatta, hiç unutmam alt komşumuzun koca burunlu kızı rukiye, bir gece karanlıkta bana güzel geldiği için ertesi sabah bir doktorla nişanlanmıştı. şimdi, diyebilirsiniz, "kardeşim sana göre çirkin, bize göre güzel olmaz mı?"
    cevabım net:
    "olamaz."

çünkü; kızda öyle bir burun vardı ki, istanbul'a üçüncü köprü olarak monte edilebilir.

bir ara, annem ve ablam bendeki bu uğursuzluğu hissettikleri için, artık milletten rüşvet mi alıyorlardı bilinmez ama her gün ellerinde bir fotoğraf ile odama düşerlerdi.
    galiba, iyi para kazandılar benim bu bedeviliğimden. yoksa, altın günlerinden toplanmaz o kadar altın.

bu uğursuzluğumdan dolayı, çok küfretmiştim. en çok da kendime. ayran gönlüme. bir gülücüğün peşinden giden şu bedenime. şimdi düşündüğümde bu sevap da bana yeter aslında.
    ben hoşlanmasaydım bir anlığına alt komşumuzun kızı rukiye'den, sırf o burun kompleksi yüzünden, ilk türk seri katil olup 70 milyon insanı öldürebilirdi mazallah.

rukiye'nin şimdi iki çocuğu var. ikizler. ikisi de kız. çocukların burunları biraz büyük. *
    ben mi ne yapıyorum şimdi?

ben artık hoşlanmıyorum kimseden. çöpçatan siteleri gibi siberalemde bir site açmayı düşünüyorum. "kısmeti kapalı kızlar, bir fotonuzu gönderin, ertesi gün görücünüz kapınızda. bir sonraki güne de aileler arasında söz kesilmezse verdiğiniz para iade."

bir şeyi de bilerek belirtiyorum. fotoğraflarda, fotomontaj tekniği uygulanabilir. *
    8 -1 ... cennetten kovulan
  2. 1.
    (bkz: good luck chuck) filmini hatırlatan olaydır.
    2 ... catherine earnshaw
  3. 2.
    3 tür başıma gelen olay. üçüne de kuvvetle aşık olmadığım bir gerçek.
    ister inanın ister inanmayın nasip, kısmet ötesi değil. tam da isabet oluyor bu şekilde olması.
    ... why you wanna trip on me