bugün

yeni bir cadi * yazardir. gelisiyle cadi populasyonumuz iyice artmistir.
(bkz: hektor neredesin)
bir sozluk yazarı
e bu kadarı da pes * dedirten yeni yazardır. hoşgelmiştir.
yazarlığımın ilk gününde özel mesajlar yollayıp ortama ısınmama yardımcı olup takdir görmüş cadı-yazar.
cadısız sözlük olmaz...verdiği ayarLar hiç yabana atılacak cinsten değil...saygılar...
yeni gelen yazarları kapıda karşılayıp öpecek olan yazar olduğuna dair spekülasyonlar ortalıkta dolaşmaktadır. * * *
gelişinin şerefine üsütünde resmi bulunan ''welcome''yazılı paspaslar yaptırasımız gelen yazar.
canımdır ciğerimdir ve hatta mandalinim,barbunum,hınkırığım,çiğdemim,boyozumdur.ha bi de başımın püsküllü belasıdır.beni sözlükle tanıştıran kişi olmasına karşın yazar olmam için sarmadığına şaşırdığım kişiliktir.bana hoşgeldin dememesine rağmen hoşbulduk diyorum kendisine.
oy oy oy denilesi bir insandır kendisi..sevimlilik abidesi, şirinlik timsali kafa kişilik..hayatımıza olduğu gibi sözlüğe de kesin yeni bir soluk getirir..benden söylemesii
1. nesil olmasına rağmen ilk kez gördüğüm yazardır. sanırım sözlüğe pek uğramayan yazardır.
aldığım son haberler doğrultusunda tatlı bir telaştan etekleri zil çalan yazar kişisi...*
"güle güle cadısı" olmuş şahsiyet. insan arada bir uğrar sözlüğe. özledik.
yakın gelecek içerisinde ona verdiğim müjdeli bir haber doğrultusunda bana borçlu olacak yazar ve kendisine yavaş yavaş kabul edelim senin ilacın benim sözlerine sahip olan şarkıyı söylediğimde korkan bir insandır.
benimle ağlayabilen insan..seviyorum ulan seni..iyi ki doğmuşsun ve iyi ki arkadaşım olmuşşsun yerim ulan seni..bebek ooooo...ayrıca yeni bi heyecanın telaşında belirtmeden geçemicemmmm....çok beğendiğim kendimin olmasını deli gibi istediğim ayakkabıyı da kendisine d.günü hediyesi olarak aldım o da ayrı bi mevzu tabi...
iyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdunnnn cadisiiiii...
iş güç mevzularına girmiş olmasına rağmen aslında en boş işlerin adamı. aslanların prensesi. birlikte saçmalamayı, manasızca gülmeyi ve boş boş oturmayı özlediğim insan.
st mungo sihirsel hastalıklar ve sakatlıklar hastanesi'ne gelen hasta ve ziyaretçilere yardımcı olmakla görevli şifacı.
son entrysini "6" yıl önce giren birinci nesil yazar.
güncel Önemli Başlıklar