bugün

sivil darbeci faşist akp ve onun yardakçılarının son marifetidir. ölen metin öğretmen'e rahmet. yakınlarına başsağlığı diliyorum. bunların hesabının bir gün sorulacağını da biliyorum, buna inanıyorum.
artık hiç birşeye tahammülü kalmadı bunların zaten herşey onlara çalışıyor ( para , güç kimdeyse ona yönelirler yaa ) milli irade bilincini tam kavrayamamış insanlarda bunlara oy atar neyse.
hesabının halktan sorulduğu cinayet. an itibariyle hopa da kahveler ve işyerleri basılıyor. yaklaşık 40 kişi göz altına alınmış durumda ve yandaş medya uyuyor.
Tayyip Bey'in 17bin nüfuslu ilçeye 10bin polis ile gelmesi herşeyi gösteriyor zaten. Hopa'ya böyle bir ortam yaratmak için gidildi. Ayıptır ! Yazıktır Metin Hocamın ailesine !
hep merak ettiğim insanın vicdanını,insanlığını siyasi tarafgirliğe feda edince ne hale geldiğini gösteriyor bu olay. somut bir hakikati bu kadar saptırarak provakatör eşkiyaları melek gösterip;saldırıya uğrayan akplileri ve komadaki polisi,polisleri zalim gösterebiliyor ya kimileri,pes...

işin ilginci başka entry de işlerine gelince, demokrat,özgürlükçü ve hümanist de kesilebiliyor bu mahlukatı acibeler. kendi halkından masum akpli vatandaşa,polisine durduk yere yapılan saldırıyı makul görenleri görünce insan afallıyor. ülkesinde gözünü kin bürümüş mladic,şaron gibi farklı ırkı kesen vahşilerin benzerini, hatta fırsatını bulsa "hakkımız" diyerek kendi halkına daha beterini yapmaya heveslileri görmek şok ediyor vicdanı ölmemiş bireyleri. yazık, bazı kişilerin yazdıkları insanlık adına çok ama çok utanç verici...
güncel Önemli Başlıklar