1. 1.
    akp'li belediyeyi kovup millet ittifakını tercih eden hopa halkına güzel bir bahar sürprizidir.

hopa belediyesi hoparlörleri mozart çalıyor.
    herkes mutlu;
    https://streamable.com/7idbt

türkiye'de uzun zamandır alışık olmadığımız görüntüler.
    teşekkürler hopa belediyesi...

hoparlörden çalan eser; mozart'ın eine kleine nachtmusik sonatı.
    22 -10 ... tengir budun
  2. 2.
    Klasik müziği herkes sevmez. Hele hopa da falan bunlar çoook özenti hareketler. Klasik müzik avama hitap etmez.

Yerel müzikleri tercih etmeliydiler.olmamis. puanim 2.
    5 -12 ... hubel
  3. 3.
    askeriyenin tatil kaplarında dört bir yana dağılmış hoperlörlerinden alttan alttan rahatsızlık vermeden uzun yıllardır yapılan uygulamadır. bunlarla büyüdüm.
    1 -1 ... hastavilla
  4. 4.
    Hopa akp belediyeciliğindeyken çalınsa “amk köylüleri siz ne anlarsınız klasik müzikten” diyecek adamlar burada hopa güzellemesi yapıyor amk.

Biraz omurgalı olun amk, biraz.
    10 -8 ... frekans
  5. 5.
    Kiskandim amk 50 yildir chp belediyesi var burada daha mozart duymadik simdi onlari laciverte boyadim ben.
    4 -1 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    ilçeyi 1 günde 100 yıl ileri götürmüşler ama keşke ağırdan alsalardı dokunabilir aniden bu kadar yükleme. ben olsaydım kazım koyuncu'dan hareketli bir müzikle başlardım.
    2 -1 ... sivasli bey
  7. 7.
    hoparlörden mozart çalmaları güzel tabii, ama bence daha güzeli acilen akp dönemindeki harcamaların hesabını çıkarıp internette herkesin ulaşabileceği bir şekilde yayınlamaları...

kozmetikten çok çekti bu ülke..
    2 ... arbutus unedo
  8. 8.
    hopa'ya bahar ile birlikte medeniyet de gelmiş.

sanat düşmanlarını kudurtan durumdur.

''boto koltoronon kopokloro'', he lan çomar.
    2 ... agnostos
  9. 9.
    Evet bu sayede Hopa çağdaş uygarlık seviyesini aştı hatta marsa ulaşmış oldu bravo CHP'li belediye ye bravo...
    4 -15 ... isminiunutanadam
  10. 10.
    Anlamı çok derin olan harekettir.
    3 ... benimhalaumudumvar