bugün

Ay sen benim yaptığım işi klavye başından nasıl ölçtün de böyle bir elemana müsamaha gösterip göstermemeye karar verdin karar mercii seni. Patronum benden çalışkanını bulsun beni kovsun ben yine iş bulurum sorun değil.
kilo mu aldın diye sorulur mu ya anasına küfür etsen daha iyiymiş aq.
Kilo batra sorsa ateş ederim. Radikalist kemalist teorisyenist cart curt sorduğu için ılımlı yaklaştım. Cevap vermedim.
Şey diye soruyorlar onu. Şey var mı diyip erkek personel arayarak sağa sola bakıyorlar. Girişlerinden tanıyıp ilgili kısma yönlendiriyorum. ilgili kısım: erkek personel fkxmxk.
Ertesi gün hapı alacak olanları da girişinden anlıyorum mesela. Ayol çekinmeyin kız herkes alıyo.

Ay erector adam olmuş da donuzluyomuş beni. Senin mülteciden bozma türkçeni anlayan 3-5 kişiden biriydim ama neyse. Zaten sıktıydı.
olm kızlara "kilo mu aldın" diye sorulur mu hiç.
Bunca yıldır sözlükteyim hiç

"sen kalfasın!"
"Hayır sen tembel bir memursun." "Kanıtla alçak puşt!"

düzeyinde bir nickaltı kavgasına denk gelmemiştim amk.
hiç çaktırmadığı halde eczacı olduğu yönünde tahminimin olduğu yazardır.

görsel

oğlum böyle yazarları üzmeyin lan. ilaca, şifaya falan ihtiyacınız olur bir mesaj atarsınız yardımcı olur. ilk kız arkadaşım/sevgilim eczacı kalfası idi. bazıları topalı normal yürütecek, körün gözlerini açacak hatta ölüyü diriltebilecek karışımlar falan yapabiliyorlar ayık olun *
Gmcmxkx çocuk değilse öyle diyorum evet tabi ki. Zaten kendi işletmem değil mecbur diycem yani.
Fotoğrafı Cok yakın çekmiş ondan.

Bir yazar.
Karadenizin hırçın dalgaları gibidir ama iyidir.
Bu 3.huffle puffle olma ithamı. Yeter.
görsel
Son iki entry gözükmüyor. Meyhane kekosu mu yine acaba.
Demek öyleyim bunu öğrendiğim iyi oldu.
Bu da kanatlı 2 galiba.

Pehh.