bugün

honda'nın 40'ıncı tokyo otomobil fuarında sergilediği yeni konsept aracıdır.
honda'nın 124 beygir güç üretimini sahip sportif hibrid otomobili.elektrik destekli bir motora sahip olan cr z,büyük performans beklentilerine seslenmese de özellikle şehir içinde yeterli ataklığı sağlayabiliyor.ayrıca retro severler için crx havasını da başarılı bir şekilde yakaladığı da söylenebilir. 55bin liralık etiketse dikkate değer,ayrıca bu otomobille 100 km'de 5 litre yakıt tüketmek hiçte hayal değil.
arka koltuklara oturacak kisiler yasamini devam ettirebilmek icin biraz zorlanacak olsa da, honda gayet dinamik bir performans coupe otomobil uretmis olup, hibrit teknolojisiyle de yakit masrafini dusurmus, konforu ise arka planda birakmistir.
Hayal kırıklığı. Yakıt tüketimi neredeyse bir atmosferik motor kadardır. Iç hacmi, özellikle arka koltuklar inanılmaz dardir. Dış tasarım ahım şahım değildir.

Asla bir crx olamaz.
Sözlükte sahip olan birini aradığım arabadir.
keyifli araba.. 6 aydır kullanıyorum. benzin tüketimi dizel motorlar gibi, 6 lt civarında. türkiye'de benzinde bu vergiler varken fena değil.
asla aile arabası değil tabi.. spor coupe havasında, yere yakın, alçak tavan, gömülü koltuklar insan güzel hissediyor. virajları mükemmel alıyor, asla savrulma yok. spor modda gayet seri ve süper keyifli.. arka koltuk eşya koymak için güzel, yatırıp yol bisikletimi yerleştirebildiğim için bana ideal ölçüde tasarlanmış.

honda güzel yapmış, 80 bini geçen araçta her şey tıkır tıkır çalışıyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.