bugün

(bkz: eşcinsel bir erkek olmanın avantajları)
Türkiye gibi bir ülkedeyseniz yoktur aslında bunun avantajı filan; ama benim sizlere bahsedeceğim hayatla ilgili olanları.

1-en başta erkekeseniz; Kadın dırdırı çekmek zorunda kalmazsınız. Onların kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Mis gibi erkek sevgiliniz vardır, nefret ettiğiniz o feminen tavırlar yoktur böylece.

2-Heteroseksüel ilişkilerde, koruyucu kollayıcı ve hep güçlü olması gereken taraf erkektir. Bu bir süre sonra insanı bezdirir, yorar. Homoseksüel ilişkilerde ise, güçlü olan bir taraf olmaz. Güçsüz hissettiğin anda sevgiline bırakırsın kendini, yaslarsın kafanı onun omzuna.

3-Erkekseniz birlikte yapmaktan hoşlandığınız şeyler daha fazladır, kadınlarla olanlardan. Bira içerken maç izleyebilirsiniz, maç izlerken özgürce küfür edebilirsiniz, gol olduğunda birbirinizin üstüne atlayıp öpüşüp sevişebilirsiniz. spor yapmayı seviyorsanız birlikte birbirinizi motive ederek spor yapabilirsiniz. Böylece daha çok kas, daha fazla lipido salgılatır ikinize de.

4-Kadınsanız, ağda yaparken birbirinize yardım edersiniz, yine girly işlerde dayanışmalarda bulunursunuz. Birlikte kıyafet bakmaya gittiğinizde, bir erkek gibi sıkılmaz sevgiliniz. Makyajlarınıza yardım edersiniz birbirinizin falan filan...

5-Yakın bedenler giyiyorsanız; birbirinizin kıyafetlerini giyip çeşit yaratabilirsiniz.

6-Havuz veya hamam gibi türkiye için haremlik-selamlık olan yerlerde sevdiceğinizle vakit geçirebilirsiniz. Soyunma odalarınız bile aynı olur. Böylece sevgilinize göz kulak olabilirsiniz. bir başka homoseksüel tarafından göz hapsine alınırsa falan diye...

7-Anatominiz birbirine yakın olduğundan; seks esnasında nelerin hoşuna gidip nelerin gitmeyeceğini iyi bilirsiniz. Nelerden hoşlanabileceğini, nelerden hoşlanmayacağını tahmin edebilirsiniz.

8-Erkek-kadın ilişkilerinde seks yapım aşamasında hep bir sorun yaşanırken; aynı cinslerde böyle olmaz. Erkekler azgın varlıklar oldukları için; bir taraf seks istediğinde, diğer taraf da muhtemelen isteyecektir. Bir erkek sevgilisi tarafından edilmiş böyle bir teklife hiçbir zaman hayır demez çünkü. Kadınlar da yine uyumlu olacaklardır birbirleriyle.

9-erkek homoseksüelseniz, sevgiliniz yolda yürürken tacize uğramayacaktır. Bu da güzel bir şey. SEvgilin kız olsa düşünsene; sokakta binlerce apaçi, binlerce hanzo, binlerce hırbo, kıro... Biri atmassa diğeri laf atıyor çünkü.
Bunun gibi akla gelmeyen daha nicesi...

bir de türkiye yerine, hollanda'ya çevir bu ülkeyi. Gerçekten gey insanlar için tadından yenmez olacaktır.

Diğer seksüelliklerin avantajları için:

(bkz: heteroseksüel olmanın avantajları)
(bkz: lezbiyen olmanın avantajları) (gerçi bundan da bahsettik bu başlıkta ama biri açmış işte)
(bkz: biseksüel olmanın avantajları)
kabızlık sıkıntısı çekmezsiniz. tıkandığı zaman sevgiliniz pompayla * açıverir. *
Askerden yırtarsınız.

edit:ulan bana niye eksi veriyorsunuz sanki ben ipneyim!
karşı cinsi tavlama derdi olmaz.
kavgalarınız daha bi şiddetli olur!
hanginiz önce falçatayı alırsa galip olan odur!
(bkz: ne avantajı la bu)
tüm ahlaki, dini veya kişisel meseleler bi kenara bırakılırsa; hiç dikkat çekmeden manitanızın evinde bile üfürebilirsiniz.
heteroseksüellere göre ilişkilerini daha rahat yaşamalarıdır.

evet. mesela sen eve bir kızla gitsen komşu şu bu derdi çıkabilir ama 2 erkek rahatça sikişir. kimsenin de ruhu duymaz. ayrıca genç kızlarda aile baskısı falan çıkabiliyor. oysa iki erkek evde takılırken çıkmaz. böyle gider.