bugün

aynı cinsiyete mensup iki insanın kurduğu ilişki türü.
Tebrikler. Tertemiz topsunuz.
iğrençtir sapkınlıktır.bence homoseksüellik büyük oranda yetiştirilme ile alakalıdır.doğuştan nadir vakalarda görülür ama homolar biz üstün ırkız diye takılırlar yersen.
bir hetero ilişki kadar normal ilişkidir insanların bir birine olan sevgisi bizi alakadar etmez kimseyi alakadar etmez.
Götverenliğin marjinalcesi.
lezbiyenlik fena değil aslında.
Vaka demiş biri. Vaka homofobikliktir. Eşcinselliğin üstün ırk olmakla da eşleştirildiğini gördük ya artık tamam. iki insan anlaşıyor birbirini seviyor ve heterolara ne giriyorsa bunları ilgilendiriyor. ilginç.
Sapkınlık diyen de var, normaldir diyen de. insanlar hayatlarından sorumludur ve kimse kimsenin, kendi sınırları içine girilmedikçe hayatına müdahele edemez.
isteyen istediğini siker. yorum yapan dönsün kendi cinsel dünyasına baksın.
Turklerde homoseksuellik hususi olarak samanda ve cevresinde gorulurdu.

Saman, toplumun, durtuleri guduleri "en onlenmis"(eng.suspenseful) kimsesiydi. Acgozluluk, hirs gostemez durtusel, gudusel davranmazdi. O ruhani bir alemde yasar esrime ile boyutlar arasinda gezebilirdi.

Saman yer gogun katlarinda yolculuk ederken davuluyla ritm tutar bir yandan da hayvan donlarina burunerek karsilastigi zorluklari asar, kotuluge neden olan gorunmezleri arardi. Tum davranisi bir gosteri havasinda gecerdi. Herkesin sakindigi kotu enerjinin kaynagiyla yuzlesmekten kacinmazdi. Gercek samanlar disidir. Erkek saman da disi memelerini simgeleyen taki ve giysiler giyinir.
Erkek saman bazen kitleden uzak kalir, icine doner ve sonra dag tepesindeki gol kiyisisnda bir "balik dogurmus"tur. Kadina donusur, bir erkek arkadas edinip tekrar erkege donusebilir. Kadin samanlarin da kiz arkadas edindigi olur. Saman icin boru, yilan, kartal, serce, erkek,kadin olmak olagan hatta siradandir. O bilincin tum boyutlarini ve katmanlarini bilir, dusuncesi ozgurdur.

Hristiyan,mohammadi,yhd etc semitik alemde bir alemde adeta bir tahteravalli uzerinde kisili kalmis zamene toplari dersek. Top kimdir kime denir?
Disiyi taklit etmek isteyen erkegin en buyuk farki veya avantaji veya noksani bir dol yatagi, rahmi olmamasidir. korumaya gudulendigi bir cenin de olmayacaktir, hatta testislerini aldirmaya, kestirmeye vardirabilir isi. Bunun yaninda disi olmak icin her yola gelebilir. Iste bu bugunun topudur. En iyi muameleyi toplar eder.
toplu itlaf gerekiyor. ama bu toplu lafıda yamuk oldu. hay türkçe ....
Aşk cinsiyet tanımıyor arkadaşlar. Üzerine teoriler kurup yorum yapmaya gerek yok. Kimin yanında rahat olursam, kendim olursam ona aşık olurum gerisinin önemli olduğunu düşünmüyorum.
50 yıl önce, pedofili kadar büyük sapıklıktı. zamanla lgbt gibi kurumlar oluşturularak, yumuşatıldı, insanlara benimsetilmeye çalışıldı. 50 yıl sonra da aynı şerefsiz, namussuz alçak güruh, pedofiliyi de aynı homoseksüelliğe yaptıkları gibi çeşitli yumuşatma, benimsetme metodları uygulayarak normalleştirmeye çalışacaklar. aha bunu da buraya yazıyorum. adam geleceği tahmin etti lan dersiniz.

(bkz: pizzagate)
kınamiyim
kaç ülke gördüm
kaç millet tanidim ama asla onaylamiyorum bu tür iliskileri.

Evlat olsa sevilmeyecek, folloşlukla gurur duyan igrenc bir nesil var maalesef.
yok ben doğustan böyleydim eğeğegv

iğrenc ya. eved.
Şaman vs diye zırvalayan için

(#43222442)

Kısa özet: Türklerde eşcinseller idam edilirdi.