1. 1.
  eş cinsel.
  (bkz: gay)
  1 -1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  hemcinsleriyle ilişki yaşayan cins.
  1 -1 ... scarlet
 3. 3.
  hemcinslerine cinsel yönelim duyan kişi. Psikiyatride hastalık tanısından 50 yıl kadar önce çıkarılmıştır. tedavisi yoktur ve söz konusu değildir. Tercih meselesi de değildir, ama farklı olduğu için insanlar homoseksüellikle "ilgilenmek" değil "uğraşmak" eylemini tercih ederler.
  4 ... truthurts
 4. 4.
  bir tür seksüel çekişkidir.
  3 ... diyonsos
 5. 5.
  kısaca homo olarak itham edilirler.
  2 ... zebani
 6. 6.
  homoseksüelliğin sebebi testerojen hormonunun az salgılanması değildir. Bu hormon bir homoseksüelde de normal bir erkekte de aynı oranda salgılanır. sadece küçükken yetiştirme sırasında anne babanın tutum yanlışlıklarından kaynaklanır.
  mesela aile kız çocuğu olmasını çok istedi. ama oğulları oldu. oğullarını da kız çocuğu gibi giydirip ona o şekilde davranıyor ya da baba erkek çocuğuna şevkatini göstermiyor, onunla ilgilenmiyorsa ve yahut babanın oğluyla arası açık sürekli kavga halindeyse erkek çocuk da bunu kimseyle paylaşmaz ve davranış bozukluğu ortaya çıkar. dolayısıyla da homoseksüellik eğilimleri artar çocukta. kızlarda bu durum pek görülmez. çünkü kız çocukları birçok şeyi annesiyle paylaşırlar.
  5 -5 ... minti
 7. 7.
  Aklını ve iradesini yitirerek sapkınlığa düşen ve hemcinslerinden hoşlanan zavallı insanlara verilen isim.
  3 -9 ... by s
 8. 8.
  tarih boyunca belli bir kesimin, parçası olabilmesine hak tanınmış grup olarak adlandırılabilir. kural koyucuların kendi ulaşabilecekleri zevkler, başkalarına yasak-günah olarak empoze edilmiştir. kısacası bu zevki ve tercihleri tekel altına almak demektir.

  -herkes eşcinsel olursa ben ki dünyanın hakimi kral 3. kesekağıdı orduma yeter sayıda askeri nereden bulacağım? yaz mattacığım, markoscuğum, lukacığım, yuhannacığım; eşcinsellik yasaktır, yapan hem dinen hem de yasal olarak cezalandırılır. ayrıca bize serbesttir, üstelik ben ki haşmetli 3. kesekağıdıyım, bu zevki ancak ben tadabilirim. yaz, daha bitmedi, anal ilişkide bulunmanın cezası da 69 kırbaç. sadece üreyeceksin, sana zevk mevk yok. Asker lazım yaah!

  eh şimdi nüfusu azalan almanya, rusya vb ülkelerin yasakoyucuları "önden yap, üzerine bir de çocuk yap al sana şu kadar para" demiyorlar mı?

  Sanılanın aksine davranış bozukluğu da değildir, herkesin hırsız olduğu bir habitatta hırsızlık yapmamak davranış bozukluğu olabilirdi aksi taktirde, ama değil. Anormal bir durumdur, çünkü toplumun bütün çabalarına, yönlendirmelerine rağmen herifçioğlu ibne olmuştur, bu da toplum için zararlıdır, devletin ve milletin bekası için zararlıdır. Ama "hastalıktır, kötüdür" denemez. Herkes koyun olacak diye bir şey yoktur. Üstelik normal olan doğrudur diye bir şey de yoktur. Ezberler bozulabilir.

  Bir heteroseksüel erkeğin de ibneliğe karşı olması anlamsızlığın ötesinde, öküzlüktür. Madem senin için hayat cinsellikten ibarettir ve sen homoseksüelliğe karşısındır, erkekler zaten kadınlar karşısında senin rakibin olması münasebetiyle, ibne olmalarından güzel ne vardır? Bir kişinin ibne olması, iki rakibi eksiltir. Bulunduğum ortamlarda, verdiğim konferanslar neticesinde her yüz kişiden altmışdokuzunu ibneleştirmeyi başarmışımdır. Sözlük için hayırlı olsundur.

  Yıllardır avuçlama eylemine taraf olanların en büyük homofobik oldukları düşünüldüğünde, bu davranışlarının arkasındaki gerçek şudur: Henüz heteroseksüel olduklarını ispatlayamamışlardır, bu da kendilerinden şüphe etmelerini doğurur. Bu kişinin kendine itiraf edebileceği bir gerçeklik değil, altbenlikte vuku bulan bir durum olup ancak benim gibi uzman kişilikler tarafından saptanabilir. Heteroseksüel olup olmadığını gerdek gecesinde idrak edebilen erkeklerin oranı hiç de azımsanmayacak seviyededir. Bu nedenle devletin örtülü desteğiyle genelevlere dokunulamaz, zira birer heteroseksüel üretim çiftliğinden başka bir şey değillerdir.

  Kadınların homoseksüelliğine geçilirse, geçmeye gerek yoktur, çoğu zaten biseksüeldir, ya da heterodur ama müsaittir. Bu olsa olsa threesome ortamı doğurur, ki bu senin için kötüyse ibnesindir zaten, de heyde.
  5 ... de sade ft baudelaire
 9. 9.
  seri eksi oy veren şeysi.
  2 -5 ... i see mal people
 10. 10.
  (bkz: homofobi safsatasi)
  1 -1 ... shreddinger