bugün

Homoseksüelliğe eğilim gösteren insanlardır. Böyle olmadığını kendine dahi ispatlamak için saldırgan tavırlar sergilerler.
mevcut düzenin destekçisidir. Günümüz sisteminin dayattığı kadın-erkek anlayışıyla dünyaya bakan, düşünce ve insanlık tarihini okuyup, araştırmamış cinsi faşisttir.
Modernize olma süreci aksamış yahut hiç olmamış insandır. Alnından öpülesidir.
kendisinin heteroseksizmi ne zaman tercih ettiğini bilmeyen insandır. aynı şekilde eşcinsellerin de öyle bir tercih yapmadan içindeki hisler doğrultusunda davrandığını bilseler anlayacaklar ama imkansız çünkü standart dışı çalışamıyorlar.

(bkz: lezbiyenlere bakıp 31 çeken homofobik insan)
kendilerine öğretilmiş tepkileri veren insanlardır. insanlar aileden, toplumdan gördükleri tutum ve davranışları içselleştiriyor sonuçta.
sözlükten atılmalılar.
Modernize olmayı reddetmiş yeni dünya düzeninin oyunlarına gelmemiş kişilerdir.
homofobi bir hastaliktir.

görsel
bu insanlar hakkında en güzel açıklamalardan birini de hiç şüphesiz kurt cobain yapmıştır:

eğer cinsiyetçi, ırkçı, homofobik; yani kısacası götün tekiyseniz, konserimizi derhal terk edin ve bir daha cd'lerimizi almayın. beni seviyor olmanız umurumda değil, ben sizden nefret ediyorum.
ibne lütfen benden uzak dur. Korkayrum ondan.
götünü açıp utanmadan domalıp başka erkeğe veren bir adamdan tisssskiniyorummmmmmm.

etrafımda bulunmasını, sesini duymak, görmek istemiyorum.
iyi günler.
mesela benim.

homofobiklik değil, homoluk hastalıktır.

gaybomb örneğinden yola çıkarsak, sağlıklı ırak askerlerini hasta etmek amaçlı kullanılmış bir biyolojik silah olduğunu görürüz.
ben değilim fakat kerimcan durmaz ve benzerlerinden nefret ediyorum. prim verenlerden de bi o kadar nefret ediyorum.
görsel
içerisindeki kesimin büyük bir çoğunluğu müslümandır ve bunu belirtmekten de çekinmezler. bakın arkadaşlar darılmaca yok ama neden hem kız çocuklarınızı gömüp hem de eşcinsellere sataşıyorsunuz? ortada dişi bırakmadınız adamlar da mecburen birbirlerini sikmeye karar verdi.
ibne olup bir erkekle düzüşmektense içlerine katılmayı yeğlediğim gerçek anlamda "onurlu" insanlar grubu.