1. .
  az önce yaptığım naçizane tespit. bir insan bu derecede korktuğuna göre bir şeyden, bu bilinçaltında olan, gizli eşcinselliği gizleme dürtüsü olmalı. buna şiddetle karşı çıkarak, kendi eşcinsel oluşunu kamufle etme. belki de, içindeki eşcinsel dürtüleri kabul edememe. yazık lan aslında.
  1 -3 ... thedewil
 2. .
  (bkz: hepimiz cansu yuz hepimiz ibneyiz)
  1 ... faun
 3. .
  yanlış bir tespittir. komiktir hatta. gülünür buna. her ne kadar 'homofobiye hayır' diyen bir insan da olsam, homofobik bir insanın aslında gizli eşcinsel olduğunu düşünmem. adam bildiğin homofobiktir arkadaş. eşcinsellerden ve eşcinsellikten tiksinen bir adamdır. böyle birinin içinde gizli bir eşcinselin yattığını düşünmek trajedidir. kendinize geliniz.
  2 ... phoebus
 4. .
  homofobik insnaların çoğunun içindeki iğrenme, böyle bir şeyi iğrenç bulma, hatta oraya buraya tıklarken karşısına zıplayıveren homoseksüel ilişki fotoğraflarında içeriden kopup gelen kusma isteği demek ki gizli eş cinselliğin belirtileriymiş. devre yanmasın diye devre koruma çalışıp makinayı korumaktaymış aslında.

  dostum tespit dedin tepsi çıktı.

  karakter sınır olmasaydı açılacak bir başlık zannımca "homofobik insanda gizli eşcinsellik vardır diyen yazarın eşcinsel olması."
  2 ... teyology
 5. .
  (bkz: sözlükte homofobiye hayır kampanyası)
  -1 ... motosikletli kiz
 6. .
  (bkz: hepimiz ibneyiz elhamdülillah)
  ... siir ici sarki
 7. .
  (bkz: tecrübe konuştu)
  ... oduncugomlek
 8. .
  (bkz: gizli ibnelik)
  (bkz: gizli lezbiyenlik)
  ... koygorenmasumuzayli