1. 1.
  bu yıl ikincisi düzenlenecek olan etkinliktir. kaos gl tarafından organize edilmiştir. 16 - 18 mayıs 2007 tarihleri arasında düzenlenecek panellere tüm ankaralılar davetlidir.
  (bkz: homofobi)
  (bkz: kaos gl)
  ... peride3
 2. 2.
  2006 yılından beri her mayıs ayında kaos gl tarafından ankara'da düzenlenen; sadece lezbiyen, gey, biseksüel, travesti ve transeksüel (lbgt) bireylerin değil heteroseksüel kadın ve erkeklerin de ayrımcılığa karşı (bkz: homofobi) haklarını anlatmak ve korumak amacında olan uluslararası katılımlı forum.bu yılki teması insan hakları ve ayrımcılık olarak belirlenen 2008 yılı uluslararası homofobi karşıtı buluşma 12-19 mayıs tarihleri arasında ankara'da gerçekleşecek. forum hakkında detaylı bilgi için : (bkz: http://www.kaosgl.org/node/1667)
  1 ... mucize
 3. 3.
  1990'da, psikosomatik bozukluktan, dünya sağlık örgütünün, eşcinselliği çıkarması sonrası her yıl "idaho" adı altında kutlanan gün ve akabinde gerçekleşen buluşma. bu seneki ise tam da bugün 14:00'da ankara-kurtuluş parkı'ndan başlıyor. renkler, sloganlar cümbüş olacak. kazanlar gökkuşağıyla kaynatılacak. e, sen bu satırları okuyan daha ne beklersin kuzum?
  3 ... dolaysiztumlec
 4. 4.
  bir kaç ay önce sivasta 30 erkegin toplu bir şekilde kutladıgı organızasyon.
  1 -1 ... ooyeah