1. 1.
    ibnelikleriyle ünlü bir ülkeden ne bekliyordun ki?

T, hollandanın olmayan soykırımı kabul etmesidir.
    8 -1 ... chessplayer
  2. 2.
    15 gün kadar evvel hollanda ile çok iyiydik .
    3 -3 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    Ülkelerin dostu yoktur, çıkarları vardır. Çıkarlar konuşuyor. Rakip olarak görüyor olabilir, tarım önemli gelir kaynaklarıymış.

--spoiler--
    Hollanda'nın 2016 yılındaki tarım ihracatı rekor kırarak 85 milyar euro oldu. Türkiye 2016 yılında 17.1 milyar euroluk tarım ürünü ihraç ederken Hollanda'nın yüz ölçümü Konya'dan sadece 3 bin kilometrekare daha büyük.
    --spoiler--
    4 ... ilhamperimnerdesin
  4. 4.
    hollanda nın tsk nın emin ilerleyişinden tırsıp ne yapacağını şaşırdığını gösteren durum.

bu avrupa ülkeleri dünya ya en büyük zulmü yapıp mağduru nasıl oynuyorlar bilmiyorum.
    hollanda nın 1915 i soykırım kabul etmesi
    5 ... being a dwarf
  5. 5.
    Yahu bu soykırım yoksa, a kabul ediyor b kabul ediyor c kabul ediyor, herkes kabul ediyor bir tek doğal olarak, faili olduğu iddia edilen siz yalanliyorsunuz.
    (bkz: yoksa)
    1 -6 ... graben
  6. 6.
    hollanda komple sikimizde değil.
    3 -1 ... saldirayterk
  7. 7.
    Ben olayi tam olarak anlayamadim. hollanda tarafindanda mi kandirildik ? Daha dune kadar iyiydik amk.????
    2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    1994’te Bosnanın göbeğinde sivil halkı damdan sniper ile avlayan askerlere sahip hollandanın.iyice ve pes denecek bir yüzsüzlükle birilerinin taşşak oğlanı olduğunun fotoğrafıdır.amına koyim bari brezilya mozambik’e felan ihale etseydiniz soykırım kabulünü hollanda ne amk.
    3 ... hacileflef
  9. 9.
    desenize attığımız bombalar sadece suriyedeki hayvanlara girmiyormuş.
    6 ... heliosplash
  10. 10.
    Yok gene herkesle düşman olalım, herkesle savaşalım ama bunu aptal olduğumuzu belli etmeden yapalım...

Hollandayı kim siklermiş...

Aşağıda linkini verdiğim yazıyı bir oku, kim kimi sikler anlarsın beyinsiz..
    Hollanda deyip beğenmediğin inekler, göt kadar ülke Türkiye'ye en fazla yatırım yapan ülke....

Sen hala rte götü yalayıp ehonomi çoh eyi demeye devam et...

https://m.f5haber.com/hab...elli-oldu-haberi-6678456/
    3 -5 ... dinsiz kitapsiz kafir