bugün

- kenevir
- gayler
- turuncu
- tiesto.
(bkz: amsterdam)
renkli rüyalara dalmaya sebep olan space cake ve eşcinsellerin hac yeri olduğu gelir benim aklıma. *
shell, yeldeğirmenleri, güzel kadınlar, uyuşturucu, amsterdam. bir de turncu milli takım formaları. neden turuncu bu gubidikler derseniz; hollanda kraliyet ailesinin rengidir. (orange)
(bkz: heineken)
Pizza ve arnavut cigeri.
uyuşturucu ve eşcinsellik.
(bkz: hac)
(bkz: redlight district)
(bkz: magic mushroom)
(bkz: space kek)
(bkz: lolipop)

sadece eşcinsellerin değil libidosunu ve kafasını her-daim yüksekte tutmak isteyenlerin hac yeridir de ayrıca.
hollanda denince akla gelenler saymakla bitirelemeyecek kadar çoktur. mesela hollanda denince aklıma ot içmek serbestse bu insanlar nasıl ayık gezebiliyorlar sorusu gelir. hayır adamların ekonomisi de çok iyi. acaba biz de mi sürekli kafamız güzel gezsek. bir faydası olur mu bilemiyorum ama denemekte fayda var.
van basten,yohann cruyff.
bizim köyün kızları. *
(bkz: montofon ineği)
küçücük ülkenin teaaaa afrika'da nasıl olup da yaptığı sömürüler.
giderek sulara gömüldüğü.
(bkz: wijngaart)
(bkz: tarım)
Quartier rouge diyorum hacı başka da bi şey demiyorum, biraz da yanınıza chite aldınız mı bitti gitti.
kemal sunal filmlerinden de hatırladığım inektir.
amla başlayıp amla biten tek şehir.
inek ırkları ve lale.
(bkz: lale bahçeleri)
ensest ilişkilerin fan kulüpleri.
(bkz: red light district)
rud gullit,
van basten,
rejcard nasıl yazılıyodu bilmiyom,
bide portakal.
Domalak kadınlar. Hemen domalmalariyla meshurdur. Barda hemen onunuze gelirler poposunu sana dayarlar sanki poposunu dayayan o değilmiş gibi davranırlar, sen bir hareket çekersen üstünde kalırlar. içki icer ve sevisirler. Bedavayi cok severler.
Amsterdam da kalmış biri olarak gozlemimdir.