1. 1.
  allahın izniyle çocuklarımıza güzel bir gelecek sunmak için değerli büyüğümüz hacı dumbledore ile konuştuk ve hogwarts imam hatip lisesini açmaya karar verdik. hepinizi bekliyoruz. okula gelmek için barajı geçmek yeterlidir ve lise bitiminde işinin hazır olacağını bilen kardeşlerimiz aranmaktadır. mesih harry potter abimiz de kadromuzda bulunmaktadır. çok feyzli bir abidir. sıkıcı bir okul değildir kesinlikle. yıl sonunda yapılacak olan geleneksel maklube etkinlikleri ve hoş sohbet kadromuzla herkesi bekleriz.

  not: okul bittikten sonra imam mı olacağız sadece diyen arkadaşlara söylüyorum : büyük devletimiz sayesinde o günler geride kaldı. doktor, mühendis, öğretmen hatta başbakan bile olabilirsiniz. yeterki bağışlarınızı eksik etmeyin. en önemlisi sene sonu sınavlarınızda artı 70 puan değerinde kopya veriyoruz. başarılı öğrencilerimize ekstra kopyalar ve çok özel şifreler verilecektir. korkmayın! okul bitiminde o kadar sevabınız olacak ki bunlar önemsiz günahlarınız olacaktır. vatana millete hayırlı olsun.
  6 -2 ... frizbi123
 2. 2.
  hogwarts imam hatip lisesi
  8 ... furkanr
 3. 3.
  kalplerinde iman gönüllerinde nur saçan harry potter ve arkadaşlarının dumbledore hocaları eşliğinde dünyaya nur saçtığı büyük ilim ve irfan yuvası.daha doğrusu yuvasıydı. taa ki deccal voldemort, kaltak bellatrix , dönek kılkuyruk ve münafık malfoy ailesiyle diğer küffar-ı kafir ölüm yiyenlerin saldırısına uğrayana dek.. yakıp yıkılan hogwarts ihl bu sorunun da üstesinden gelecektir evelallah..
  4 ... narsist prens
 4. 4.
  büyü bakanlığının henüz büyümediğinin göstergesi olan ve apar topar alınan kararlarla hogwarts büyücülük okulunun imam hatip lisesine dönüştürüldüğü bilgisi alınmıştır. öğrenci velileri bakanlık ve okulun önünde basın açıklamaları ve eylemler gerçekleştirseler de ruh emicilerin müdahalesiyle dağıtılmışlardır. velilerin "sersemlet" büyüleri işe yaramaz hale gelmiştir. bunun haricinde bulanıkçı(!)ların temsilcisi gözaltına alınmıştır. eğitimcilerin de konudan bihaber oldukları ve rahat rahat büyü öğretemeyeceklerinden, büyü müfredatının tamamen değiştiğinden ve herhangi bir bilgilendirme yapılmadığından şikayet ettiler. pasif duruma getirilen büyücü-sen "grev hakkımızı kullanacağız" şeklinde beyanat verse de bakanlığın çok fazla umrunda olmadığı görülüyor.

  eğitim büyütüm haberlerini dinlediniz. lingardiyum leviyossaaa amin!
  1 -1 ... aalper
 5. 5.
  Besmelesiz büyü yapılmaz.
  ... amanyarabbi
 6. 6.
  yurdumun güzel şakirtlerinin avrupada kariyer yapmak için seçtikleri yeni imam hatip lisesi olmaya aday okul. 4+4+4 yasa ile birlikte büyükcülük okulundan imam hatipe çevirilmişir vatana millete hayırlı olsun.
  ... ali riza denilen pezevenk
 7. 7.
  büyü yerine besmelelerin çekildiği, tesirli büyü derslerinde risale-i nurların okunduğu hermione ve diğer bayan büyücü kardeşlerimizin tesettüre girdiği harry'i badem bıyıklı gördüğümüz ilim irfan yuvasıdır efendim. fethullah hocanın vaazlarını da bizzat snape'in derslerinde ezberlettiği rivayet edilir. cübbeli ise bu dönem konuk öğretim üyesi olarak hogwarts saflarına katılmıştır. dersi ise tecvitli büyünün incelikleridir.
  1 -1 ... narsist prens
 8. 8.
  son dönemde lord voldemort önderliğindeki paralel yapının iftiralarına ve saldırılarına maruz kalmış ilim irfan yuvasıdır.
  2 ... narsist prens
 9. 9.
  Sınavda tüm beddualardan sorumlu olunan lise.
  ... cosmosundelikanlisi
 10. 10.
  Mezun olduğum lisedir.
  Büyü yapmak hatta teşebbüs etmek bile okuldan atılma sebebidir.
  Filmlere Yansıyanlar tamamen uydurma arkadaşlar.
  ... seksi koala