bugün

Helal olsun. Cesaret isteyen bi olaydır. Tebrik ederim.
muhtemelen kırık olan notlarının geçer hale gelmesi için hocanın altına yatmış kızdır. maalesef üniversite hayatında rastladığımız dokuz kusurlu hareketten biridir. halbuki bana gelse ben onu çalıştırır zehir gibi dersleri verirdi. bana vermese de olurdu.
250 gramlık yatırım fırsatlarını iyi değerlendiren kızdır.
Notları,sınıf ortalamasının çok üstünde olan kızdır.

Üniversite bitince hocasını aramaz bile.

Koca profesör,sırf 250 gr için 19-20 yaşındaki kıza köle olmayı göze alıyor.puh yazıklar olsun.
Evet bizzat çok yakınımızda duyduğumuz bir olay abimin arkadaşı (üniverste hocası).Yanında konuşurken cümlelerimi özenle seçtiğim konuşmaktan utandığım bir abim ve hocamdı.bu kadar bilgiyi bu güzel cümleleri nasıl seçer yaa bi adam ülke de böyle erkekler olsa tüm problemler ortadan kalkar diyodum hep muhabbeti açıldığında .işte bundan aylar önce karısını 20 yaşında bir kızla aldattığını öğrendim.tabii öğrencisi...üstelik iki çocuk babası 40 küsur yaşlarında bu adam.karısı iş bilmez ve sorumsuzmuş abim hep öyle derdi. Bunları oturup halletmek alımlı bir kadına boyun eğmekten daha zormuş demekki.
Edit:okuldaki görevinden alındı elbette.
Kanaat notunu yükseltmek için çalışmalar peşindedir.
bir kağıt parçası (diploma)uğruna bedenini bir şerefsize veriyorsa

oda en az onun kadar şerefsizdir haysiyetsizdir...
hocasına vurdurarak not ortalaması kasan bir kevasedir.
makyevelli de mi hocasıyla llişki yaşamıştır sorunsalını gündeme taşır.
Allaha emanet olan kızdır. Bir amaç uğruna yaptıysa tebrik edilmesi gerekir.
sorumluluk kendisi ile hocasındadır.
kızın bu ilişkisinin bir mantığı vardır. en azından belli bir amaca hizmet ediyor. evet etrafımızda bu tip Makyavelistler yok değil. ben kendisini kınamıyorum.