1. 1.
  zaten ya fransız ya ermeni ya da rustunuz şeklinde devam eden slogan.
  3-5 pkklı köpeğin itlaf edilmesine barış kardeşlik safsataları yazacağınıza gerçek katliamlara odaklanın.
  5 -1 ... conta behcet
 2. 2.
  fransız ya da ermeniyiz diyenler dışında esma'ya, suriye'ye falan ağlayanların da yine içinde olduğu durum. bölücü tayfa ermeni sever, fransız sever. şeriatçi tayfa arap sever. biriniz de türk sevin lan, çok mu zor? son 10 senede azınlık olduk amk.
  6 -2 ... alkolik oldum
 3. 3.
  şeytani bir ihanet suskunluğudur. lobi yok lobi. o yüzden, trend haktan yana değil her daim paradan, parası olandan yanadır.
  4 ... yarmagul
 4. 4.
  Zaten halkların ortak çocuklarıydınız. ( o ve ç büyük harfle) seklinde devam eder.
  1 ... siganfudaki onbasi
 5. 5.
  ermeni oldunuz, arap oldunuz, bir kez Türk olamadınız kanı bozuk şerefsizler.
  3 -2 ... nicksevenadam
 6. 6.
  Hocalı da akan Türk kanıdır susmadık. Hocalıda Türktük. Dersimde, roboskide, zilanda, agiride, koçgiride kürttük. Ermeni soykırımında, hrant cinayetindeki ermeniydik. Biz kim ezildeyse o olduk.
  -2 ... depresif prens
 7. 7.
  akan kanın türk yada başka bir şey olması fark eder mi? milliyetçilikle ırkçılığı karıştırmayın dünyada bir çok türkün türk olduğunu düşündüğü yok.. asimile olmuşlar. ayrıca müslümanlıkla araplığı da karıştırmayın.. gel gelelim başlığa evet susuldu yeterince tepki gösterilmedi bende bu durumdan rahatsızım. ama emin ol türkiyede yaşanan bir çok olaya karşı da diğer türklerin koyduğu bir tavır yoktu. başka bir konu her boka ben türküm diye karışamazsın öyle.. bozkırlarda at koşturmuyorsun o devir kapandı. devir ilim devri o yüzden oraya buraya atlamanın anlamı yok çünkü emin ol biz düştüğümüzde kimse yok türktü yok müslümandı demez demek isteseler bile o cesareti gösteremezler. çünkü onlar türkiyenin koruma rolünde olduğunu düşünüyorlar yani türkiye düşmez düşemez.. ayrıca türkiyeye kurtuluş mücadelesinde türk olmadığı halde imkanı olmadığı halde altın göndermeye çalışan müslümanları unutma...

  türk devletlerinde ülkelerin başındaki adamların türkçülük yapması bir şeyi değiştirmiyor. adamlar hristiyan kültürünü benimsemiş yani senden benden haz etmez( halktan bahsediyorum) sen ben islamdan vazgeçsek onlar o kültürden vazgeçmez.. kimi düzgün türkçe bile bilmiyor..dilleri rusça veya başka bir halt... kalkmışsın burada yok siz şuna üzülün buna üzülün.. aptal mısınız? kimsenin bu devirde ırk üzerinden yürüdüğü yok önemli olan milliyetçilik ve ilerleme durmadan ilerleme. burada birlikte yaşadığınız etnik gruplara küfretmeyi bırakın çünkü dünyanın bir ucundaki adam değil yanı başındaki adam sana yardım eder.. türkmüş!!! türklüğü kalmış mı sor bakalım onlara sen türklüğünü muhafaza ettin milliyetini savunabilecek bir ülke bulduysan eğer allahu ekberlerle savaşan aslanlar sayesinde inancıyla yoktan var edebilenler sayesinde..

  kiminiz sadece islamiyetten önceki türk devletlerine sahip çıkıyor.. kiminiz sadece osmanlıya sahip çıkıyor.. kiminiz sadece son 90 yıla sahip çıkıyor.. kendinize gelin artık kurulan devletler döneminin en iyileri olmayı başarmış bizler de çalışıp ülkemizin döneminin en iyisi olmasını sağlamalıyız.. atalarınızdan birini övmeye çalışırken diğerine sövmeyin.. kendinize gelin...
  1 -1 ... makara muko
 8. 8.
  türkiye hocalı konusunda sustu diyenlere sözüm; azerbaycan da kktc'yi resmi olarak tanımadı.

  açıkçası türk'ün türk'e faydasının olmadığı, basiretsiz bir süreç yaşanıyor ancak bunda en masumu halklardır, sorumluluk iktidarlardadır.

  asgari ücretle çalışan garibanlar hocalı için yürüyüş yapmaya kalksak yanımızda 10 kişi 20 kişi anca olur.

  biz ki 80 kişi greve karar verip ertesi gün 3 kişiyle grev yapmış insanlarız. siz gelmiş vatandaşı suçluyorsunuz.

  azerbaycan halkından da bu kktc konusunda bir duyarlılık görmedik. kktc'yi pakistan ve bangladeş tanıdı ancak bm baskısıyla vazgeçti. azerbaycan buna tenezzül bile etmedi.

  türkiye en azından ermenistan'a sınırını açmadı. bu sınır meselesini azerbaycan'lı türkler pek anlamıyor ancak bu yasak ile ermenistan ticaretine, ekonomisine darbe vurulmuş oldu. batı ve rusya desteği olmasa ermenistan'ın sıkıntıları bitmez.

  ermenistan şuan hiç bir alanda örnek gösterilecek bir ülke değil. bu adamlar bir isveç olmaya o kadar uzaklar ki daha bir türkiye seviyesine gelmeleri bile 100 yıllarını alır.
  ... buzkutlesi