bugün

Din kültürü ve ahlak bilgisi hariç tüm derslerden geçtim. Neyse ki öğretmenler takmadı da mecburen cehennemlik hocaya kalmadık... rabbim bizi takıntılı hocalardan korusun amin.
Öğretmenlerin çoğu kendinden daha iyi adam istemiyor. Öğrenci Yüksek cebir bilse ne kazanacak; okullarda öğrenilen her 3 şeyden 2 gereksiz saçmalık. Not zamanıda biyerleri kalkıyor (içerden biliyorum).
sana taktıysa bu diğerleri için kendini kurban ettiğin anlamına gelir. bu onurlu hareketini yıllar sonra sınıf arkadaşların mutlaka hatırlayacaktır. yüzünü dökme küçük kız.
"Russian institute" isimli güzide eğitim kurumunda çokça karşılaşabileceğimiz hadise.
görsel
ülkemizde her öğrencinin en az 50 defa söylediği söz.

fakat işin komik kısmı bu olay doğru,son 15 senede seçilen öğretmenlerin büyük kısmı süzme orospu çocuğu,geri kalan kısmıda şansımıza cidden çok iyi insanlar fakat çoğunluk ibne işte.
bunun bide iki hafta çalışıp yirmi alan versiyonu mevcuttur efendim.
http://www.komikkarikatur.../ya-sktir-git-hoca-ya.jpg
yüzyılın klişesidir.
(bkz: my first sex teacher)
hoca taktı yoksa ben düşük almadım.
an itibari ile recep tayyip erdoğan'ın başına gelendir.
öğrenci hezeyanı olarak bilinen mottodur, lakin bazen hani bu mottodan kendini uzak tutmak isteyen insanın başına geldiğinde bir yerden sonra da inkar edilemez hale geliyor, kompleksli adamlar da yok değil. hoca diye onlar da insan di mi ama?
öğrencilik tarihinin en büyük yalanlarından bir tanesidir.
an itibariyle türkiye de en çok söylenen yalandır.
karne günlerinde sığınılacak limandır.
sen de ona tak!
Diye cevaplanabilecek yakınma sözüdür.
O hocaların annelerinin kulaklarını saygıyla inletiyorum. Insan değil ki bunlar. Keşke yapmasaydınız o işi. On dakikalık zevk için şu yaptığınıza bakın hiç değdi mi?
hoca bana takamaz zira ismimi bile bilmiyor ama bir hocadan toplam 46 kredi ders almak nedir sözlük. öğlen yine sınavı var çalıştım, pek umudum yok ama sonuca göre entryi tekrar düzenlerim merak etme.
edit ki ne edit:bu sefer tüm sınıfa taktı sözlük.
fakirseniz büyük yalan. genelde zenginleri sınıfta bırakırlar. final kağıdımın üstüne araba anahtarını atıp "yenilenmesi gerekiyor" deyip yeni arabayı evinin önüne koyduktan sonra notumu benim belirleyeceğimi söyleyenler bile varken hemde.
türk üniversitelerinde akademik başarısızlığın değişmeyen sebebidir.o hocalar neden bana denk gelmemiştir ki? o da ayrı bi heyecanlı olur.
+ anne hoca bana taktı

- hocadır kızım hemen abartmayın

+ ama hamileyim ..
çalışmıyorum demiyor da...
bütün yıl yat yat, sabaha kadar batak oyna, sonra hoca bana taktı.
he canım he.
(bkz: nasıl taktık ama)
(bkz: doktor beni elledi)
genelde uydurmasyondan ibaret olan klasik öğrenci mazeretidir. lakin 4 yıldır gerçekten takık olan, karakterime kadar laf edebilecek seviyede düşük bir öğretmeni de gördü bu bünye. o yüzden peşin hüküm vermemek lazım bu konuda.
güncel Önemli Başlıklar