1. 41.
    daha önceden samimi bir arkadasıyla beraber olmus bir kız oldugundan konuşamaz kızla, erkek... *
    1 ... rapter
    #1185732 :)
  2. 42.
    genelde duygusal ve de açılacağı kızın kendini reddedeceğinden emin kişilerdir. kolay kolay her kıza açılamaz ancak açıldığı kıza da onun onu reddedeceğini bile bile açılır ve de daha sonra bu ona acayip koyar. ayrıca açılamamasında ki diğer bir neden o şanslı kadının onun düşüncesinde geleceğinde ki eşi olmasıdır.
    4 ... pink_floyd
    #1185739 :)
  3. 43.
    çok şey kaybedecek olan erkektir. zira kız kendisinden hoşlanıyorsa bile, mal bu konuşmuyor diye düşünüp uzak durur.
    1 -1 ... mystery
    #1185749 :)
  4. 44.
    en asil duygunun insanidir. zira aralarinda bir sey olursa da, bir ise yaramaz genelde, hoslanmasi ile kalsin daha iyidir.
    1 ... kopush
    #1185766 :)
  5. 45.
    acilen psikolojik yardım görüp, kızın önüne atılması gereken insandır. *
    1 ... ozzee
    #1185779 :)
  6. 46.
    eğer kız bunu farketmiş ve o da istiyosa bir kızı en çok üzen erkek tipidir. erkeğin söylememesi için bi kaç durum vardır: kızla önceden kurulmuş dostluk, çok utangaç olma...vs. ama bir de bahanesi olmadan konuşmayan erkekler vardır ki insanı deli ederler. ama biraz daha böyle davranmaya devam ederlerse bir süre onu farkeden kızda bundan bıkar. bu sefer o kızı başkasıyla görmeye mahkum olurlar
    1 ... chimaera
    #1186123 :)
  7. 47.
    (bkz: odun)
    -5 ... jrnsu
    #1186541 :)
  8. 48.
    (bkz: badak)
    (bkz: badakizm)
    1 ... flyaway
    #1186625 :)
  9. 49.
    (bkz: hoslanılan kızın, hoslanıldıgını bildigi halde konusmaması)
    (bkz: nasıl bir cümledir akıl sır erdirememek)*
    2 ... vladurakul
    #1186662 :)
  10. 50.
    25 eylül'den beri karşı sınıfta sürekli gördüğü kızla konuşamayan erkektir. **

yaklaşık bir ay sonra edit: konuştum lan * .

15 gün sonra gene edit: bu kız bana bakmıyor be sözlük. aah ah... *
    2 -1 ... kutupsal form
    #1186693 :)