1. 1.
  kız hoşlanır sen hoşlanırsın ama bi türlü yanında 2 laf açamazsın laf açamayınca bide derde düşersin sıkılıyormu diye, daha fazla kitlenirsin elinde bi anahtarlık çevirir durursun ama oda batar artık kızlar daha rahar oluyorda ilk olsan bile oturduğun yerde kaktüs ağacı vardır gözlerine bakıp senden çok hoşlanıyorum demek istersin ama güvende olmasına rağmen aşırıya kaçar diye söyleyemezsin sonunda sms girer devreye daha rahat konuşursun gözlerine bakmadan yazarsın gider ama gene ertesi gün aynı karın ağrısı tanıştığınız içinde daha işin adı konmamıştır bebeğin adını koymak istersiniz daha elini tutmadığınız kızın elini tutup baş üstü yapmak istersiniz , genede rahat olmazsınız tam bir karın ağrısı durumdur.
  * işte size allahın adil olmama durumu bunun benim karakterimde ne işi var dersiniz ortamlarda en çok konuşan en çok gülen adam kitlenir kalır .
  3 -1 ... sirfairytale
 2. 2.
  birebir içinde bulunduğum iğrenç durumdur. başka yerlerin ve ortamların olmazsa olmazı, neşeli, gülen güldüren kişisi tanınmayacak haldedir. Oysa karşısındaki kız gayet rahattır sizin üstünüze üstünüze gelir, konuşturmaya çalışır. Sürekli bir konu açar ama sizde tık yoktur. Mesajlarda MSN messengerde gül gibi açan hoşlandığı kişinin bu haline anlam veremez. Suçu kendisinde aramaya başlar ve o andan sonra kendinde birşey olduğunu sanar, artık sizden soğumuştur. benden hoşlanmıyor havasına çoktan girmiştir. çok kötüdür çok. içinizde fırtınalar kopar ama yine aynı yine aynı.
  2 -2 ... tuningmert
 3. 3.
  18.10.2009 14:17 - 15.12.2009 22:28 tarihleri arasında değişen birşey hala yoksa, bırak aga bırak. olmuyor işte sıçtın bırak...
  ... tuningmert
 4. 4.
  insanın kendini ifade edememesinden dolayı hüsran yaşatacak durumdur.
  ... juanito
 5. 5.
  özgüven eksikliği. başka ne olabilir.
  1 ... cahitcamus
 6. 6.
  çok rahat olursan zaten hoşlanmıyorsun demektir bence. öyle değil midir? ister istemez kasıyor insan kendisini. eğer ''yok hacı ben gayet rahatım yaneii'' diyen varsa kendisine bi siktir git demek istiyorum.
  3 ... bijoux
 7. 7.
  hoşlandığın kızı etkilemek için, olmadığın biri gibi görünürsün, nasıl bir karakterden hoşlandğını çözerek o karaktere bürünürsün, ama zaman geçer ve sen kendi kişilğini yansıtma noktasına geldiğin zaman '' o '' karakterle çelişir, sürekli huzursuz bir bünyeye sahip olursun. çünkü artık ne kendin olabilirsin nede ''o '' olabilirsin.

  (bkz: diken üstünde)
  1 ... stigmata yasayan musluman
 8. 8.
  -rahatsız oldum lan...
  +niye?
  -ne bileyim, sen bu kızdan hoşlanıyo musun?
  +evet...
  -hadi siz gidin...
  ... sekolo
 9. 9.
  hata yapma korkusudur, zaten ortada kesin bi şey olmaması gerer insanı bi şans kazanmak yerine yanlış yapıp kazanılabilecek şansıda ortadan kaldırmak istemez kimse bu yüzden normalden-olması gerekenden- biraz daha fazla kasmak daha doğrudur. hoşlantı sevgiye dönüştüğünde zaten kendini boşuna sıkmadığını anlayacaktır.
  ... ccbb1
 10. 10.
  aynı zamanda kızların da içinde bulunabildikleri rahatsızlık verici durum. şu şekilde aydınlatılabilir:
  *normal bir kız arkadaşınız var. çok samimisiniz. gayet arkadaşça şeyler hissediyorsunuz birbirinize karşı. istediğiniz gibi kolunuzu omzuna atıyorsunuz, kafasını falan okşuyorsunuz. bir sorun yok. çünkü arkadaşınız olarak görüyorsunuz. ve çevreniz de öyle görüyor.

  şimdi aradan 1 ay geçti ve nedense o kızdan hoşlanmaya başladınız. çekineceksiniz. bu gayet normal çünkü kafanızda ister istemez ''ya anlarsa? ya çevremdekiler anlarsa?'' yargısı oluşmaya başlayacak. aslında her zamanki gibi normal gözüküyorsunuz ama kafanızdaki o düşünce her seferinde sizi frenliyecek.

  sorun kafanızın durumları bu iki farklı pozisyonda farklı değerlendirmesiyle alakalı. rahatlamaya çalışın. sakin.
  ... iett goren masum uzayli