1. 1.
    çok ayıp ediyordur.
    1 ... symphonies
  2. 2.
    aniden dudağa yapışılmasıyla son bulan eylem.
    -1 ... sherlockholmesss
  3. 3.
    Hoşlandığı erkeğin kendisine ve hayallerine uygun olmadığını düşünen kızdır. Her şey hoşlanıp sevmekle olmuyor. Afferim kızım.
    1 ... selulit kralicesi
  4. 4.
    Ayıp eden kızdır. Bi kız benden hoşlansa ve hatta gelip yürürken bir anda elimden tutsa hiç ters tepki vermem, anında o kızdan etkilenir ve hatta zamanla ona aşık olurum. Keşke böyle bi kıza denk gelsem hiç gelmiyorum Türkiye de kızların özgüveni çok düşük, böyle kendine güvenen kızların hızla artması lazım. Olayın bu kadar kolay olduğunun farkında bile değiller bence, Kızların hepsi boşuna kasıyor hiç tanımadıkları veya az tanıdıkları bir erkeği direkt elinden tutmakla veya kolunu omzuna atmakla bile etkileyebilirler diğer erkekleri bilmem ama benim için öyle en azından.

Mesela hiç tanımadığım kız birden boynuma atlasa beni sevdiğini söylese hiç ters tepki vermem, tam tersine ondan hoşlanırım.
    Tanımadığınız biri bile olsa bi erkekten hoşlandıysanız ve bunu ifade ettiyseniz karşılık görememe ihtimaliniz çok düşük hele bana yaptıysanız öyle bi ihtimal yok bile. Çünkü Özgüvenli ve girişken kadınlara hastayım. Türkiyede de bunun sayısı hayli az olunca insan hayatı yaşarken keyif almıyor. Ama eğer anlattığım gibi özgüvenli olup erkeğe direkt girişen atılan bir kıza denk gelirsem ona kesinlikle aşık olurum. Böyle bir kız bulmak en büyük arzum ve beklentimdir.
    2 -2 ... elvis presley