1. 1.
  çocukluğundan beri, kendisini kovalamamış köpek türü kalmayan, askerde 50 kişi şınav çekerken, köpeğin gelip sadece onun kulağını yaladığı, beraber olduğu kızların nerdeyse hepsinin köpek manyağı olduğu biriyseniz kabustan da öte olan bi durum. (bkz: ben) denediğim taktiklerin hiç birisi bi işe yaramamıştır, karizma aynen yerlerdedir. denediğim taktikleri yazayım da siz denemeyin;

  - bi kere şirinlik olsun diye köpekten kaçıyomus numarası yapmayın; hatun da yemez, köpek de
  - "lan bu sefer korkmicam bakalım n'olcak" demeyin, en fazla köpekle aranızdaki mesafe 5 metre kalana kadar korkmazsınız, sonraki kemal sunal kaçışı karizmayı daha da yerlere serer.
  - "aşkım boşver köpekleri şimdi" demeyin, bu sefer de hayvan düşmanı olursunuz.
  (bkz: ooof of)
  86 -8 ... redwinemania
 2. 2.
  köpek olsaydık,daha beteri mevcuttu
  (bkz: hoşlanılan köpeğin yanında kızdan korkmak)
  9 -3 ... karga
 3. 3.
  arko reklamında yarmış olan konu
  2 ... delikanlımühendis
 4. 4.
  köpek azman birşeyse neyse de, bir de fino olursa vay halimize.. hev hev diye bağıran köpekten korkan birisinin düştüğü durum bayağı bi komik olur.
  1 ... trablus
 5. 5.
  "eğer hoşlanılan kızın yanında köpekten korkuluyorsa, o zaman hoşlanılmayan kızın yanında köpekten korkulmaz" önermesine açık başlık.
  1 -1 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  normal bir durumdur. yalnız kız arkadasınız sadistse bu korkunuzla cok eglenecektir.
  ... nirvana
 7. 6.
  ilişkinizin üstünden yıllarda geçse kızlar tarafından unutulmaz, benim başıma geldi ordan biliyorum.
  birgün yürüyoruz beraber, ben de bir kasılmalar fln, kıza beğendireceğiz ya kendimizi, sonra lanet illet bir kadın geldiğini gördüm karşıdan yanında 5 6 tane insan azmanı köpekle,
  o kadar kalabalık yerde sen gel beni bul, içlerinden biri üstüme doru yürümeye başladı, belki köpek beni sallamadı, görmedi bile belki ama ben o yusuf yusufla nasıl koştuysam, gerisini siz anlayın. aradan yıllar geçti, o konu yine açıldı, gülmeler, dalga geçmeler fln tabe benim bahanem yine aynı;
  ben önceden köpeği görmeden koşmaya başlamıştım, o sonradan geldi.
  arka fondan bir tabiii tabiiii efekti, sonrası malum, (bkz: taşak oğlanı olmak)
  2 ... larrylaffer
 8. 7.
  -Ayyy ne şirin dimi bodurcan baksanaaa, bodurcan? bodurcaaan????
  -(150 metre ilerde soluk soluğa yürüyen bodurcan) mna korum kopeğinin de kızının da, karizma da gitti! Amaan sanki başka kız yok!
  4 ... nobran ne ya
 9. 8.
  (bkz: erkeklerden soguma sebepleri)
  -1 ... lemur
 10. 9.
  maço tavır sergileyen bir tipse bir de bu vakanın üstüne bütün gün surat asmıssa köpeği salan sizmişcesine edası ile yüzüne baktıkca alaycı bir gülümseme takınınr kısa bir zaman sonra da ayrılırsınız.
  ... handushka