1. 1.
    Başlığı karakter sınırı yüzünden tam yazamadım. Neyse olayı sizlere anlatayım sayın yazarlar bir haftadır zombi gibi yıkık bir şekilde bu dünyada yaşamaya çalışıyoruz.
    Çıktığım kızla herşey yolunda gidiyordu. Hayatımın en mutlu zamanlarını geçiriyordum. En başta bana eski ilişkilerinin nasıl bittiğini anlatmıştı. Bu biriyle çıkarken eleman başka kızla evlenmiş. Bende ne karaktersiz insanlar var ben asla böyle bir şey yapamam kimseyi kıramam dedim. Her anını benimle paylaşıyor gayette güzel sohbet ediyorduk. Pazartesi beni çağırdı gel buluşalım dedi. Bende gittim bana bu son buluşma olacağı birdaha buluşmayacağını söyledi. Anlam veremedim çok saçmaydı çünkü aniden ne değişmişti. Eve gidince tekrar aradım şakamıydı bu diye sordum aynısını tekrar söyledi. Bunun üzerinden bir gün geçtikten sonra sürekli bana söverek anlattığı eski çıktığıyla ilişkisi başlamış.
    Bu bir insan evladına yapılır mı. Ki ben en ufak bir kötülük dahi ona etmemişken. Kırılmasın incinmesin diyerek üzerine titrerken. Hala tek kelime kötü laf söylemedim çünkü seni asla kırmam ben diyerek en başta söz vermiştim. Herkesi kendimiz gibi saf temiz zannedip ağır bedeller ödüyoruz. Tanıdığım tüm iyi insanların derdi aynı. Ne zaman toparlanırım bilmiyorum ama dünyada bizim gibiler için yer kalmamış böyle yaşanılmaz.
    3 -1 ... hatake kakashi
  2. 2.
    Tek karakter sıkıntısı başlıktaymış gibi durmuyor ama yine de sn blrsn.
    9 -4 ... alyssum
  3. 3.
    4 s kuralı. Kız zaten bir iki hafta zaman geçsin diye takılmış muhtemelen. Geçmiş olsun. Böyle karaktersizlere haketmediği değerler yüklemeyin. Boşu boşuna kendinizi üzmeyin.
    1 -1 ... serdarsl06
  4. 4.
    izle sayın yazar çözüm burada;

https://youtu.be/04PpKftrCu8

adamın mına koyan harekettir.
    1 ... lan senin de nickinin de amk
  5. 5.
    ya neden herkes aynı seylerı papagan gibi söylüyor.

abi şunu anlayın artık, insan denen varlık terazi gibidir, ona ne kadar değer yüklerseniz bir tarafı da o kadar kalkar. (su sozu orta cagda soylemis olsaydım edebiyat kitaplarında yer alabilirdim, her neyse)

sen o kızı 'kırmamak, üzmemek' için götünü yırttığın halde neden seni terk edip kendisini 'üzen' kişiye geri döndü biliyor musun? çünkü femenlerin aşıladığı algının aksine kadınlar kendilerine kötü davranılmasından 'haz' alırlar. evvela kadınların mazoşist olduğu gerçeğini kabul edip kendini potansiyel bir sadist yapmalısın.
    2 ... sorenstein