bugün

Zor eylemdir. insanın kusası gelir.
hesap alman usulü ödenecekse olabilecek eylem.
Nereye gidilmesi gerektiği kararsızlık yaratır.
Kokoreç yemeye gidelim diyorsa evlenilecek kızdır.
pardon, başlığı açan kişi kaç yaşındaydı? nerede yaşıyoruz, ben ödemem, ödetmem, çıkarmam, anamı çıkarırım FIlan kime göz dağı? ben artık gerçekten sorun olan şeyleri konuşmak ve tartışmak istiyorum, bu böyle olmaz.
Eğer yemeğe çıkarıp yemek yemeyeceksek neden olmasın, illa herkes yemek yemek için yemeğe çıkmaz ki ama. Çıkar mı?
Paramız varsa çıkarız paramız yoksa kısır yapar giderim.
şu sıralar sürekli kafamı kurcalayan eylem. dayanamam evlenirim diye uzak duruyorum.
şüphesiz ki klişe soru cevap şeklinde geçecek buluşmadır.
zor bir eylemdir. gerçekten insan acayip gerilir. eğer hoşlandığınızı bilmiyorsa insan daha da bir tedirgin olur. öncelikle sade bir mekan seçilmelidir. şata fata gerek yoktur. o kadar ambians hazırlarsınız, hazırlık yaparsınız, günlerdir kafanızda senaryo çizersiniz şöyle dersem böyle olur yok böyle desem falan. ondan sonra kızda karşılık bulamazsanız ciddi şekilde hayal kırıklığına uğrarsınız. eğer hoşlandığınızı söyleyecekseniz söylemeden önce zemin hazırlamalısınız. havadan sudan sohbet edin. tatlı tatlı konular açın. kızda mutlaka cevap verecektir. tıkandığınız anda o konuyla ilgili daha da zorlamayın. başka konuya geçin ya da sakince yemeğinizi yemeye devam edin. heyecanlanmayın. gergin olacaksınız ama çok kasmayın. gereksiz yere sakın iltifat etmeyin. absürd olacaktır. güldürün. gülün. konuyu yavaş yavaş ilişkilere ve size getirin. önce birbirinizi tanıyın ondan sonra bu konulara gelin. kızda bir güven duygusu oluşturun. sonra seni beğeniyorum sana karşı bir şeyler hissediyorum diyin. senden hoşlanıyorum direkt demeyin. diyedebilirsiniz ama böyle daha iyi. konuşurken gözlerinin içine bakın. gözünüzü kaçırmayın etrafla ilgilenmeyin. kıza belli ettikten sonra tercih hakkı sunun. sen benimsin gibi abazan yaklaşmayın. kızda olumlu bir hava bıraktıysanız teklifinizi kabul edecektir.

eğer hoşlandığınızı biliyorsa yemekte birbirinizi tanımaya özen gösterin. çok derin konular eski ilişkiler vs. bunları konuşmayın. burada ki olay daha kolaydır. fazla tedirgin olmazsınız. nasıl olsa biliyordur. onun için çok detaya girmicem. garsona kibar olun. hesabı siz ödeyin. eğer kız ısrar ederse bir daha ki buluşmada sen ödersin diyin hem sonraki buluşmanın sözünü almış olursunuz. çokta kasmayın. umutlar bağlamayın. o olmazsa başkası olur. kolay gelsin dostlarım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.