Advertisement

 1. 1.
  Birisinden hoslaniyorsunuzdur ve bu bakismalar sonunda bulusmaya donusmustur. Artik hersey yoluna girdi birbirimizi taniyalim derken. Yaninizda bulunan arkadas sahsiyeti uzun uzun sohbet ederek, sevimli bebek taklitleri yaparak, sizin cumle kurmaniza bile firsat vermeden herife ayari vermistir. Sizse sakin bir sekilde bu durumu izlersiniz. Bu durumdan bunaldiginizi belli etseniz de kaltak arkadasiniz kendi reklamini yapmaya devam eder. Ne de olsa erkekler, deli dolu, sohbeti guzel, esprili kizlardan hoslandigi icin., siz sap gibi kalirsiniz. Bu da size ders olur, kaltakla bir daha o sekilde bir ortama girmezsiniz. Nerden mi biliyorum? Hikayedeki hani su susan mal var ya, hah iste o benim!!

  Edit: Olay geçmiş zamanda yaşanmıştır.
  12 -5 ... eksipozitif
 2. 2.
  böyle kuyunu kazacak arkadaşı yanında ne diye gezdirirsin diye sorulası kız.
  1 ... yesillimon
 3. 3.
  o.dur. bunların daha ileri gidenleri de vardır. sevgilinize göz koyarlar..daha sonra sevgilinizinde şerefsiz olduğunu anlar onları birbirlerine hediye edersiniz..! ayrıca çok yüzsüzlerdir.
  ... mavibey
 4. 4.
  sürekli trip yapan kızlardan daha samimi bir türdür. genelde sevecendir, erkekde biraz cana yakınsa bunlardan iyi çift olur.
  ... yigits
 5. 5.
  erkeğin, kendisine asılan her kıza yüz veren basit biri olduğunu gösterdiği için teşekkür edilmesi gereken kızdır.
  2 -1 ... fragola
 6. 6.
  insana kendi kendine sana erkek mi yok, elini sallasan ellisi dedirten hatundur. telli baba'ya gidilip bir tel alınarak adakta bulunduran hatundur, çareler içinde çaresiz kaldım dedirten hatundur. o kadar erkek var hoşlanacak başka sap bulamadın mı diye düşündüren kızdan ne az ne çok hallicedir.
  ... pilavyiyenpapaz
 7. 7.
  üniversitede kızlar teklif ediyormuştur.
  ... nota defteri
 8. 8.
  sessiz kız tercih edilir.
  ... harlem zencisi
 9. 9.
  tenhada sıkıştırılması gereken kız arkadaştır. hatta arkadaş değildir.
  ... aglaya ivanovna
 10. 10.
  (bkz: bi erkekten 1000 kız hoşlanır 1 kız alır)
  ... vuzii